Kocie portrety | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Kocie portrety

Idź własną drogą

W Endo kochamy koty. Ale kochają je też nasze małe klientki. Wiemy, że dziewczynki w dzisiejszych czasach są niezależne, niekiedy chodzą własnymi ścieżkami i mają swoje zdanie, którego nie boją się bronić. Taką odwagę, wyobraźnię i inteligencję chcemy wspierać. Nasza kolekcja to kocie wzory, uszy, ale w iście królewskim stylu, ze złotą koroną na wysoko uniesionej głowie. Szerokim wyborem komfortowych T-shirtów, sukienek, bluz i legginsów, chcemy pokazać, że jesteśmy gotowi zadbać o wygodę i pewność siebie naszych małych klientek, żeby one nie musiały się tym przejmować w drodze po przygodę.

Odważnie i z humorem

Kolekcja dedykowana jest wszystkim dziewczynkom, niezależnie od tego czy kochają koty, czy też… mniej 😉 W końcu liczy się wnętrze! A kocie portrety wprawnie odbijają charakter dumnej, pewnej siebie dziewczynki. W drodze po swoje i ku przygodzie, Endo jest z wami i z pewnością sprawi, że będzie wygodnie, ale i modnie.

   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

bluzki z kotami dla dziewczynki bluzki z kwiatami dla dziewczynki t-shirty letnie dla dziewczynki
sukienki dla dziewczynki
zabawne koszulki dla dziewczynek

Z okazji i bez okazji

Bardzo szeroka oferta T-shirtów, bluzek koszulowych, ale i sukienek, bluz i legginsów, sprawia, że w stylizacyjnych możliwościach można przebierać bez końca. Kocie wzory są supermodne, więc czemu nie użyć ich do przełamania oficjalnej nudy? Jedno jest pewne, niezależnie czy to szkolny apel, czy spacer po lekcjach, każda, nawet najbardziej wymagająca dziewczynka, znajdzie tu coś dla siebie.

Misz masz

Kolorystyka tej kolekcji to barwna sensacja. Tam gdzie pudrowe róże mieszają się z miodową żółcią, nie może być mowy o nudzie. Do tego mięta, granat i biel, i mamy kolorowe zestawy, które z pewnością będą wyróżniać się z tłumu. W iście królewskim stylu.

legginsy dla dziewczynki

Rzecz tkwi w szczególe

Detal jest ważny, dlatego w tej linii wykończenia są przemyślane i zarazem bardzo dziewczęce. Kokardki? Pewnie! Falbanki? Jasna sprawa! Marszczenia? Znajdą się! No i oczywiście kocie uszka przy kapturach bluz.

legginsy dla dziewczynki

Wzorzysty szał

Kot niejedną ma twarz. A szczególnie w linii kocich portretów. Od onomatopeicznych napisów, przez kocie buźki, aż po kocie desenie. Tu z pewnością rządzą one. Znajdziecie tu zarówno błyszczące ilustracje, metaliczne wykończenia, jak i trochę falbanek. Do wyboru, do koloru.

legginsy dla dziewczynki