Lato malowane tęczą | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Lato malowane tęczą

Czy można dotknąć tęczy?

Pogodna jak letni dzień, kolorowa jak tęcza. Artystka życia - wymaluje uśmiech na twarzy najbardziej zmęczonego rodzica. Nie można oprzeć się jej optymizmowi - wyczaruje zabawę z niczego i porwie Cię w cudowny świat dziecięcej wyobraźni.

Jeśli spytasz ją “Czy można dotknąć tęczy?” po prostu złapie Cię za rękę i pokaże Ci jak to zrobić.

Taka właśnie jest dziewczynka endo. w najnowszej kolekcji - Lato malowane tęczą.

Kolekcja dla optymistek

Kolekcja dedykowana jest nietuzinkowym dziewczętom, które uwielbiają kolory i dobrą zabawę. Lubią podkreślać swoją silną, ale i optymistyczną osobowość a ich codzienną postawę można podsumować hasłem z jednej z naszych koszulek “Mam dobry dzień”.

   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

t-shirty na lato dla dziewczynki bluzki z tęczą
letnie sukienki dla dziewczynek

   

t-shirty dla dziewczyn

Kolorowe ubrania na dobry dzień

Ubrania dziewczęce z kolekcji Lato malowane tęczą to szeroki wybór kolorowych koszulek nawiązujących do ciepłych letnich dni. Urozmaiceniem będą dłuższe tuniki idealne do praktycznych legginsów. Sukienki, spódniczki i krótkie spodenki sprawdzą się w upały a długie spodnie, rozpinane bluzy z kapturem oraz swetry w chłodniejsze wieczory.

Ubrania dla dziewczynki z naszej kolekcji są idealne do szkoły i przedszkola oraz dzięki wygodnym i praktycznym krojom na podwórko i wakacyjne wyjazdy.

  

Wiosenno - letnia kolorystyka

Powiedzieć, że letnia kolekcja endo. jest w kolorach tęczy, to nie przesada. Kolory bazowe to niebieski, różowy, biały i szary. Dopełniają je piękne tęczowe barwy i miętowa zieleń.

ubrania dziecięce na wiosnę

Ilustracje i hasła na poprawę humoru

Motywem przewodnim kolekcji jest wesoła tęcza - symbol optymizmu i wyobraźni. Nie zabrakło też kolorowych lodów idealnie pasujących do ciepłej pogody. Hasła koncentrują się wokół lata, tęczy oraz radości z przeżywania zwykłych - niezwykłych chwil dnia codziennego.

koszulki dla dziewczynek

  

Dziewczęce detale

Urocze detale, to nadruki z tyłu koszulki, rozcięcie na rękawkach tzw. “cold shaulder”, dziewczęce, falbanowe rękawy i ilustracje wystajace z kieszonek.

modne ubrania dla dziewczynki
kolorowe bluzki dla dziewczynki
piekne bluzki dla dziewczynki

Akcesoria i dodatki

Kolekcje uzupełniają czapki, kalosze i swetry z motywem tęczy. Pięknym dodatkiem są 4 t-shirty z kolekcji “Lato malowane tęczą” dla mamy.

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

kolorowe t-shirty dziewczęce ubrania na lato dla dziewczynki