Level Up - Czas na grę | kolekcja | Endo

Level Up - Czas na grę

Ubrania dla mistrza gier komputerowych

Kolekcja "Level Up - Czas na grę" to wyraz chłopięcych pasji i zainteresowań grami komputerowymi. Ubrania ozdobione sa ilustracjami w stylu retro z przeróżnych gier arkady, takich jak Pac-Man czy Space Invaders. Możemy wśród nich znaleźć także zabawne napisy, czy też sympatyczny wizerunek uśmiechniętego pada do konsoli.

Kolekcja jest idealna zarówno dla małych i dużych chłopców i będzie odpowiednia do przedszkola, szkoły a także na dwór.

Kolekcja składa się z koszulek z krótkim rękawem dla chłopca, bluz zakładanych przez głowę, bluz rozpinanych z kapturem a także spodni dresowych i krótkich spodenek.

Koszulki dobrej jakości dla chłopca

Ubranka Endo to połączenie świetnego designu z funkcjonalnością. Koszulki i spodenki uszyte są z miękkiej, przyjemnej dla skóry wysokiej jakości, oddychającej tkaniny. Elastyczne szwy, ściągacze i swobodne, luźne kroje zapewniają dziecku komfort przez cały dzień.

Ubrania dostępne są w rozmiarach od 104 do 164.

koszulki ze zwierzętami dla chłopca
koszulki dla chłopca na wiosnę
koszulki dla chłopca na wiosnę

Świat gier dla małego i dużego chłopca

Koszulki z kolekcji "Level Up - Czas na grę" to nostalgiczna podróż do świata gier arcady. Wśród ciekawych ilustracji znajdziemy wielu pikselowych bohaterów starych gierek takich jak Pikselozaurus Gigantus i duszki z Pac-Mana. Na koszulkach mozemy zobaczyć również wiele ciekawych napisów, np. "Dobra energia" albo "Czas na grę". Na wyróżnienie zasługuje zabawna koszulka, która mówi, że przed graniem trzeba spytać o pozwolenie mamę.

Kolekcja jest bardzo kolorowa i odzwierciedla niesamowity i barwny świat gier komputerowych. 

Ulubione kolory chłopców

Kolekcja ubrań dla chłopca od Endo jest pełna odważnych i żywych kolorów. Dla wielbicieli odważnych barw nasi projektanci przygotowali t-shirty w soczystych żółtych, czerwonych i pomarańczowych kolorach. Chłopcy lubiący bardziej stonowane stroje odnajdą się w koszulkach granatwoych, białych i niebieskich. Ciekawym połączeniem kontrastowych kolorów i wzorów sa t-shirty w granatowo-piałe paski.

wiosenne koszulki dla chłopca z nadrukami

Wygodne stylizacje dla chłopca do grania w konsolę i na boisku

Stylizacje z kolekcji "Level Up" sprawdzą się nie tylko przed komputerem. Te wygodne ubranka inspirują dzieci do ruchu także na świeżym powietrzu. Stworzymy z nich wiele ciekawych i wyróżniających się stylizacji, które sprawdzą się na wakacjach i aktywnych wyjściach na dwór. Koszulki możemy łączyć zarówno z długimi spodniami dresowymi jak i wygodnym krótkimi spodenkami. Warto łączyć ze sobą kontrastowe kolory, aby stworzyć dynamiczne zestawy, które wyróżnią dziecko z otoczenia.

wiosenne stylizacje dla chłopca