Mój przyjaciel wilk | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Mój przyjaciel wilk

Mój przyjaciel wilk - kolekcja na jesień i zimę 2023 dla nieprzeciętnych chłopców

Symbol wilka od wieków związany jest z męstwem, dzikością i wolnością. To zwierzę, które kroczy własną ścieżką i wie, jak przetrwać. Kolekcja Endo JZ 2023 "Mój przyjaciel wilk" jest hołdem dla tych wartości. Linia zaprojektowana została by inspirować młodych chłopców do odkrywania świata z ciekawością i determinacją. Kolekcja z wilkiem wprowadza nas w świat dzikiej natury, odwagi i nieograniczonych możliwości.

Ubrania dla aktywnych chłopców z charakterem

Kolekcja "Mój przyjaciel wilk" to odpowiedź na wyzwania, które niesie ze sobą jesień i zima. Wrześniowe rozpoczęcie nowego roku szkolnego i przedszkolnego będzie dla chłopców początkiem nowych obowiązków, ale i przyjaźni. Ubrania Endo nie tylko sprawią, że nauka i zabawa będą pełne komfortu i wygody a wyjścia na wycieczki w chłodne dni będą czystą przyjemnością. Kolekcja "Mój przyjaciel wilk" zainspirują dzieci także do honorowych, pełnych braterstwa przyjaźni i trzymania się razem.

Jesień i zima to także odkrywanie uroków natury w dzikszym i surowszym wydaniu. Wędrówki wśród spadających liści lub sniegu mogą przynieść zupełnie nowe spojrzenie na świat i być dla chłopca prawdziwą próbą charakteru. Jakie wyzwania by Was nie czekały ubranka Endo z wilkiem będą idealnym towarzyszem wszystkich przygód. Zapewnią swobodę ruchów podczas aktywności i ochronę przed zimnem podczas chłodów.

Zobacz kolekcję Mój przyjaciel wilk dla małych i dużych chłopców

Endo przytulasy dla małej dziewczynki Endo przytulasy dla dużej dziewczynki

wiosenne koszulki dla dziewczynki
wiosenne koszulki dla dziewczynki

Stylizacje dla chłopca na jesień i zimę 2023

Kolekcja "Mój przyjaciel wilk" składa się z wysokiej jakości ubrań dla chłopców. Wśród nich znajdziemy koszulki bawełniane z krótkim i długim rękawem, bluzy rozpinane z kapturami oraz bluzy zakładane przez głowę, jeansy i modne spodnie joggersy w stylu bojówek z wielkimi kieszeniami na kolanach. Całość uzupełniona jest kurtkami z kolekcji Endo a także akcesoriami takimi jak czapki z daszkiem i cienkie czapki bawełniane, które przydadzą się podczas jesieni oraz grube czpki i kominy zimowe. 

Ciekawa kolorystyka kolekcji oraz uniwersalne modele pozwolą na stworzenie wielu modnych stylizacji dla chłopca na jesień i zimę. Linię z wilkiem wyróżnia luźny styl, ale nie pozbawiony mocy. Spodnie dresowe jak i joggersy mają porządny fason, który nada charakteru każdej stylizacji. Bluzy i koszulki dzięki artystycznym ilustracjom w akwarelowym stylu dodają wizerunkowi wilka naturalności.

Kontrastowe kaptury i ściągacze spodni sprawiają, że ubrania mają sportowy, szkolny styl, w którym odnajdzie się każdy chłopak zarowno maluch jak i starszy uczeń.

Inspirujące napisy dla odważnych chłopaków

Ilustracje uzupełnione są o inspirujące napisy takie jak "Odważny i dziki", "To ja wilk", "Born to be wild" i "Drapieżnik z zasadami". Te wyraziste, kontrastowe teksty to nie tylko ciekawa ozdoba ubrań, ale i przypomnienie dla dziecka o takich wartościach, jak zgoda życia z naturą, otwartość i odwaga a także, że zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.

Kolory jesiennego nieba i ziemi

Kolekcja koncentruje się na naturalnych, jesiennych i zimowych barwach, które idealnie komponują się z tymi porami roku. Chłodne odcienie niebieskiego i szarości przypominają o niebie i zimowym krajobrazie. Ciepłe brązy, żółcie i zielenie to z kolei kolory opadających liści i przyrody wokół nas. Te dwie palety kolorystyczne stworzą wspólnie ciekawe i niebanalne stylizacje utrzymane w jesiennym lub zimowym stylu.

wiosenne koszulki dla dziewczynki

Zobacz kolekcję Mój przyjaciel wilk dla małych i dużych chłopców

Endo przytulasy dla małej dziewczynki Endo przytulasy dla dużej dziewczynki

wiosenne koszulki dla dziewczynki