Mów mi mistrzu | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Mów mi mistrzu

Sport! Jasna sprawa, to zdrowie i zabawa

Jeśli Twoje dziecko tak jak my kocha sport, zakocha się w naszej nowej kolekcji poświęconej piłce nożnej i innym dyscyplinom sportowym.

Dominującym motywem jest tu ukochana gra zespołowa chłopców, czyli piłka nożna. Soczysto zielone, niczym boisko do nogi, koszulki przyciągają wzrok i zachęcają do wyjścia na dwór. Zabawne teksty i wesołe grafiki przypominają, że sport to przede wszystkim świetna zabawa i najlepszy sposób na spędzanie czasu.

śmieszne bluzki sportowe

   

śmieszne bluzki dla chłopców

   

   

ubrania piłkarskie

Sportowe ubrania dla aktywnych chłopców

Ubrania endo. z kolekcji “Mów mi mistrzu” to propozycja dla aktywnych chłopców lubiących pobiegać po boisku. Wygodne t-shirty będą idealne na dwór, do szkoły czy na lekcje WFu. W zestawieniu z dresowymi spodniami i bluzą stworzą wymarzony strój małego sportowca.

Wygodne t-shirty, spodnie i bluzy chłopięce

Kolekcja składa się z prostych i wygodnych koszulek ze sportowym motywem przewodnim i zabawnymi motywującymi tekstami takimi jak: "Mów mi mistrzu", "Król boiska", czy też "Idę na rekord". Do koszulek możemy dobrać spodnie dresowe w deseń piłek lub sportowców oraz z bardziej casualowe krótkie i długie spodnie jeansowe. Bluzy z kapturem i sportowymi nadrukami dopełnią stylizację.

Kolory energetycznej wiosennej zieleni

Kolorem wyróżniającym się w kolekcji jest energetyczna, soczysta zieleń kojarząca się z wiosną w pełni rozkwitu. Znajdziemy również soczystą pomidorową czerwień oraz klasyczny granat, szarość i biel.

ubrania chłopięce na wiosnę

Sportowe ilustracje i teksty

Kolekcja przepełniona jest sportowymi ilustracjami. Głównym motywem jest piłka nozna, ale fani innych dyscyplin też znajdą tu coś dla siebie. Motywujące hasła zachęcą chłopca do treningu.

ubrania chłopięce na wiosnę
koszulki piłkarskie

Detale

Wśród detali wyróżnia się przyczepiana na rzep piłka, którą można "grać" po koszulkowym boisku przyczepiając ją w różne miejsca. Ciekawym rozwiązaniem jest zaaranżowanie kieszonki jako kosza do piłki oraz t-shirt z kapturem i dużą przednią kieszenią.

ubrania do szkoły dla chłopca
modne ubrania dla dzieci
ubrania dla chłopca na lato