Piraci i syreny | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Piraci i syreny

W każdym drzemie mały odkrywca, lub pirat, bo każdy lubi szukać i znajdywać skarby. Być piratką lub piratem to zajęcie na całe lato. Odważnie dowodzić łodzią na plaży lub podwórku. Wszak „kto na łodzi, ten dowodzi!”. Najlepiej w klasycznym stroju pirata, w koszulce w paski stać się prawdziwym królem mórz i oceanów lub wilkiem morskim, odważyć się na podbój świata. Piraci i syreny to klasyczna kolorystyka marinero: biel, granat, błękit plus akcenty czerwieni. 
Dla dziewczynek, którym jednak bycie waleczną piratką się znudzi, proponujemy lekką odsłonę z bladobłękitnymi koronkowymi dekoracjami, jak pianka morska. Muszelki, kotwice, serduszka oraz typowo dziewczęcy deseń łączący te motywy. Dla chłopców nadruki o tematyce typowo morskiej: piraci, pirackie statki, kotwice i zawadiacka papuga.
Dla chłopca ta linia pojawia się w dwóch odsłonach. Pierwsza nieco bardziej elegancka, pojawiają się w niej letnie koszule i lekkie kardigany, które w zestawie z eleganckimi bermudami i t-shirt’ami w paski tworzą niecodzienny stylowy wygląd. Druga odsłona ma charakter typowo plażowy, czyli t-shirty z krótkim rękawem, bokserki, szorty dla chłopców  oraz liczne zwiewne tuniki, sukienki i spódniczki dla dziewczynek.