Pucio - endo.pl
WSZYSTKIE RODZINNE ZESTAWY T-SHIRTÓW -50% 😍 

 

Pucio to postać znana wśród dzieci i rodziców, stworzona dzięki kreatywności Marty Galewskiej-Kustry. Pucołowaty sympatyczny chłopczyk prowadzi najmłodszych przez kolejne życiowe tematy, rozpoczynając od tych najprostszych, związanych z nauką czynności higienicznych czy nazywaniem przedmiotów wokół siebie, a skończywszy na nauce języków obcych.

Książeczki wchodzące w skład serii są wydawane na trwałej, twardej i wytrzymałej tekturce o miękko zakończonych rogach. Te przemyślane projekty przekładają się bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowania produktów. Są dostosowane wielkością liter do bieżących możliwości poznawczych pociechy.

Uwagę przyciąga wspaniała, dopracowana w każdym calu oprawa graficzna. Odpowiedzialna jest za nią Joanna Kłos – zdolna ilustratorka, zaproszona do współtworzenia wyjątkowych historii z Puciem w roli głównej. Opowieści o rezolutnym przedszkolaku wypełniają kolejne karty książeczek, wśród których wymienić warto, między innymi, tytuły takie jak: Pucio uczy się mówić, Pucio umie opowiadać, Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki.Jeśli ciągle Wam jednak mało, zainteresujcie się innymi produktami, na których występuje Pucio – domino przeznaczone dla maluchów na pewno przykuje uwagę Waszą i Waszych dzieci. Na tym jednak zabawa się nie kończy! Gdy ciągle Wam mało postaci Pucia, puzzle z jego wizerunkiem zapewnią znakomitą zabawę i przegonią nudę w sobotni wieczór. Puzzle Pucio Rodzinna sobota, Pucio i Misia ubierają choinkę czy Gdzie to położyć – to tylko kilka interesujących propozycji z tej serii.

Kategorie:

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie