Sekrety Zwierząt | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Sekrety Zwierząt

Sekretne życie zwierząt

To z pewnością kolekcja dla fanek zwierzaków. Prawie każdy model z tej linii zdobi myszka, kotek albo pies! Motywu dopełniają elektroniczne i muzyczne akcenty – telefony, słuchawki, instrumenty! Szeroki wybór T-shirtów, bluz, sukienek i legginsów, zapewni naszym małym klientkom pełną wygodę i komfort podczas codziennych przygód.

W rytmie muzyki

Tę kolekcję dedykujemy dziewczynkom, które spacerując, zatrzymują się przy każdym napotkanym piesku, a zamiast ganiać domowe myszki, wchodzą z nimi w konwersację. Romantyczna, ciekawa, nieco inna niż wszystkie, taka jak nasze małe klientki. Którą inspiruje i motywuje muzyka i jej dźwięki.

Mocne kolory

Kolekcja o sekretach zwierząt utrzymana jest w mocnej tonacji. Dźwięków i kolorów. Malinowa czerwień, ciemny granat, biel i pastelowy róż. Razem tworzą zestawy, które świetnie ze sobą współgrają, ale i oddzielnie zadają szyku.

ubrania dziecięce sklep internetowy

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

bluzki z kwiatami dla dziewczynki t-shirty letnie dla dziewczynki
sukienki dla dziewczynki

   

Zabawne, dziewczęce detale

Chyba nie ma dziewczynki, która nie chciała by choć przez chwile mieć na głowie uroczych kocich uszów. Ten uroczy detal znajdziecie na kapturze rozpinanej bluzy z najbardziej rozpoznawalną kotką tej kolekcji. Uroczy detal znalazł się również przy kieszonce klasycznych, granatowych tregginsów. Zabawnym szczegółem są pomponiaste słuchawki, przez które przyjaciel królik słucha najlepszych hitów. Tiulowa spódniczka praktcznej biało-granatowej sukienki odsłania ukryty pod nią deseń w kocie mordki. Wiele ilustracji na koszulkach ozdobionych jest błyszczącym złotym lub srebnym nadrukiem bądź brokatem.

zabawne koszulki dla dziewczynek
ubrania dziecięce sklep internetowy

Wzorów szał

Kocie buzie w okularach (w końcu nie tylko ludziom psuje się wzrok! Szczególnie jeśli zbyt długo wpatrują się w ekrany telefonów!), myszy i psy w słuchawkach i zając z aparatem! Do wyboru, do koloru, jest w czym myszkować.

legginsy dla dziewczynki

Dziewczęcy wybór

W tej kolekcji znajdą się falbanki, kocie uszka na bluzie, trochę tiulu, kolorowe nadruki. Wszystko, czego dzisiaj szuka mała modnisia, żeby ubrać się wygodnie, ale i modnie! A dla fanek zwierząt, to szczególna gratka!

legginsy dla dziewczynki
t-shirty ze śmiesznymi napisami dla dziewczynki
pastelowe koszulki dla dziewczynki na lato