Wiosenne kurtki

Oferta Endo, jak w każdym sezonie jest bardzo urozmaicona: długie parki w klasycznych granatach i khaki, krótkie bomberki , pikowane kurtki z dzianinową podszewką, czy też anoraki w kontrastowych kolorach na siatkowej podszewce - wszystkie modele zaprojektowane z troską, by dzieciom było wygodnie... i żeby były widoczne po zmroku na drodze. Bo wygoda, swoboda, dobra, bezpieczna zabawa to jest to, co Endo stawia na pierwszym miejscu i o co troszczy się najbardziej. Dlatego nasze kurtki są ładne, trwałe, lekkie i wygodne.


Endorock

Rock, to brzmienie, które zainspirowało projektantów Endo do stworzenia całej linii ubrań. To propozycja dla tych, którzy są zawsze sobą, czują rytm, kochają zabawę, muzykę oraz taniec. I co najbardziej istotne - nie boją się powygłupiać. Takie właśnie są dzieci. I to dla nich, dla podkreślenia ich naturalnej radości, energii i dynamizmu jest ta linia wśród wiosennych propozycji Endo. Pootwierajmy drzwi i okna, wpuśćmy słońce, włączmy muzykę i bawmy się wszyscy razem, bo w duszy nam gra rock – and – roll!


Skate

Rower, rolki, deskorolka czy hulajnoga? Wybór należy do Was. Ekstremalnie szybko, ekstremalnie wysoko, czy spacerowo, spokojnie, tak by mieć czas na przyjacielskie rozmowy i zachwyt nad mijaną okolicą? Tak, jak najbardziej lubicie. Ważne, żeby aktywnie, w grupie, na zewnątrz. Nasza propozycja - załóż koszulkę i przypomnij innym: Świat czeka!


Samochody

Nie ma na świecie chłopca, który nie chciałby być mistrzem kierownicy. Ścigać się na wyścigach Formuły 1 i nigdy nie usłyszeć, że jechał za szybko. Ale uwaga! Tylko na torze kierowca tak może! I w świecie szalonej zabawy, do której Endo gorąco zachęca.