Rowerek biegowy z popychaczem Molto Leggero+, turkusowy, Sun B | Endo
EXTRA -25% do WYPRZEDAŻY ✂ Kod: extra25
1/2

Rowerek biegowy z popychaczem Molto Leggero+, turkusowy, Sun Baby SB08063_2

259.90 zł 207.90 zł
0

  • wiek: 2+
  • max. obciążenie: 30 kg
  • wys. siedzenia: 37-44 cm, wysokość kierownicy: 60 cm
  • wymiary: 77x38x95 cm
  • koła: piankowe
Ten sam unikalny wygląd i funkcje, tylko w lżejszej formie – teraz z dołączanym pchaczem!

Molto 3 w 1, czyli jeden rowerek w trzech praktycznych odsłonach!

Rowerek MOLTO Leggero+ jest wyjątkowo łatwy w montażu – nie wymaga użycia narzędzi – kierownicę, widelec z przednim kołem, pedały i koła pomocnicze – montuje się na klik!

MOLTO, czyli wiele funkcji

Dołączane kółka pomocnicze pozwalają dziecku oswoić się z rowerkiem i zapewnią łatwy start. Zamontowanie pedałów sprawia, że MOLTO działa jak hybryda rowerka trójkołowego z rowerkiem biegowym. Po odłączeniu kółek bocznych, MOLTO staje się tradycyjnym rowerkiem biegowym.

Pchacz do nauki balansowania

Dołączany pchacz umożliwia rodzicowi kontrolowanie prędkości i pomaga utrzymać dziecku równowagę – zapobiega wywrotce podczas nauki jazdy. Pchacz łatwo dopasować do wzrostu rodzica dzięki 4-stopniowej regulacji.

Wygoda w każdej sytuacji

Montaż bocznych kół pomocniczych i pedałów nie wymaga żadnych narzędzi. Dołączaj i odłączaj je kiedy chcesz – podczas spaceru w mieście, po bulwarze, czy polnej drodze. Montaż i demontaż to tylko jeden klik!

Łatwość montażu

Aby przygotować rowerek do jazdy, nie jest wymagana fachowa wiedza z budowy roweru. Jeśli chcesz zabrać rowerek MOLTO na wyjazd – demontaż kółek pomocniczych, kierownicy, pedałów – jest wyjątkowo łatwy, wystarczy nacisnąć odpowiednie przyciski!

Proste rozwiązania

Piankowe koła EVA nie wymagają pompowania i są odporne na przebicie. Są również lżejsze niż tradycyjne gumowe koła. W piastach kół zastosowane łożyska ślizgowe – nie wymagają żadnych czynności serwisowych i są odporne na działanie wody.

Bezpieczeństwo

Rowerek MOLTO jest zgodny z normą EN71. Sun Baby przypomina o stosowaniu kasku i ochraniaczy podczas jazdy!

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie