Rowerek drewniany Twist Plus - Cubic Black Edition, Sun Baby | | Endo
EXTRA -25% do WYPRZEDAŻY ✂ Kod: extra25
1/2

Rowerek drewniany Twist Plus - Cubic Black Edition, Sun Baby SB08026_1

359.90 zł 259.90 zł
0

  • 2 w 1- rowerek trójkołowy i biegowy w jednym
  • dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 5 lat
  • odkręcany, drewniany podnóżek, pasek naramienny
  • montaż bez użycia narzędzi
  • UWAGA! ZE WZGLĘDU NA GABARYTY PRODUKT WYSYŁAMY TYLKO KURIEREM. USŁUGA PAKOWANIA NA PREZENT DLA TEGO PRODUKTU JEST NIEDOSTĘPNA.

Jak zapewnić dziecku łatwą przesiadkę z rowerka trójkołowego na biegowy?

Z rowerkiem „Twist” 2 w 1 to całkiem proste!Na początek rowerowej przygody maluszek jeździ na trzech kółkach, które zapewniają stabilność, co chroni przed wywrotką. Po opanowaniu jazdy na trzech kołach, przekształcamy pojazd w rowerek biegowy i...w drogę!

Czy ten rowerek jest odpowiedni dla Twojego dziecka?

„Twist” jest przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 5 lat, jednak dzięki regulacji wysokości siodełka i ramy, może służyć mniejszym maluchom.

Jak to działa?

,p> Jeśli chcemy korzystać z funkcji rowerka trójkołowego, montujemy małe koła (10 cali). Gdy chcemy korzystać z funkcji rowerka biegowego, odkręcamy małe koła i montujemy koło duże (12 cali). TWIST Plus…to możliwość przekształcenia trójkołowca w dwukołową biegówkę, PLUS nowe funkcje! Odkręcany, drewniany podnóżek. Montaż bez użycia narzędzi: w kilka sekund przykręć, jeśli dziecko chce oprzeć nóżki, lub odkręć, jeśli chce się odpychać. Podnóżek jest mały i lekki, bez trudu zmieści się w koszyczku na kierownicy. Pasek naramienny - proste rozwiązanie, które znacznie ułatwia życie! Załóż pasek na ramę rowerka i w łatwy i poręczny sposób przenieś go tam, gdzie chcesz. Dodatkowo, pasek naramienny może służyć jako hol do rowerka.W zestawie otrzymują Państwo wszystko co niezbędne do transformacji rowerka – koła (małe i duże), zestaw kluczy, instrukcję, plus mnóstwo frajdy z jazdy!

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie