Skoczek gumowy Dino, turkusowy, Sun Baby | Skoczki | Strefa dzi | Endo
 - 25% extra na nowości z kodem: 25WIOSNA
1/1

Skoczek gumowy Dino, turkusowy, Sun Baby SB08028_1

99.90 zł 74.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.90 zł
0

  • wykonany z wytrzymałej, atestowanej gumy
  • stabilny i bezpieczny
  • Wspomaga koordynację rąk i nóg, rozwija równowagę oraz wzmacnia mięśnie
  • wiek +3 lata

Mnóstwo skocznej zabawy

Gumowy skoczek dla dziecka to mnóstwo skocznej zabawy, którą najmłodsi uwielbiają! Skoczek wykonany jest z wytrzymałej, atestowanej gumy, więc nie ma ryzyka że podczas zabawy się przebije. Gumowy skoczek nie posiada żadnych ruchomych części, dzięki czemu jest odporny na najbardziej beztroskie traktowanie. Skoczek nadaje się do zabawy w pomiesczeniu jak i na dworze - wystarczy go nadmuchać dołączoną do zestawu pompką i gotowe! Skoczek gumowy świetnie nadaje się na prezent. Stanowi doskonałą rozrywkę w domu, ogrodzie i na plaży.

Bezpieczny

Gumowy skoczek dla dzieci wykonany jest z bardzo wytrzymałej, nietoksycznej gumy spełniającej Europejskie normy bezpieczeństa (EN71-1, EN71-2, EN71,3 BPA Free). Nie ma ryzyka, że podczas skocznej zabawy skoczek się przebije. Skoczek został tak wyprofilowany aby dziecko stabilnie i bezpiecznie na nim siedziało. Miękkie wystające rogi skoczka są łatwe do trzymania a ich powierzchnia zapewnia bezpieczny chwyt. Nogi skoczka stanowią dodatkowe wsparcie.

Pompka w zestawie

Załączoną do zestawu pompką bardzo szybko napompujemy skoczka a plastikowym wentylem zebezpieczymy otwóru spodu zabawki.

Rozwój dziecka

Gumowy skoczek bardzo dobrze rozwija motoryczne funkcje dziecka. Wspomaga koordynację rąk i nóg, rozwija równowagę oraz wzmacnia mięśnie.

Łatwe czyszczenie

Zastosowany materiał jest bardzo łatwy w czyszczeniu nawet po zabawkach na dworze. Zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i gotowe.

Specyfikacja

Skoczek przeznaczony jest dla dziecka od 3 roku życia. Maksymalne obciążenie: 40kg. Certyfikaty: EN71-1, EN71-2, EN71,3 BPA Free. Wymiary: długość: 56 cm, szerokość maksymalna: 24 cm, szerokość siedziska: 20 cm, wysokość (do uszu/rogów): 48 cm, wysokość do siedziska: 25 cm

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie