Dla mediów | | Endo
 -30 dodatkowe z kodem 30XMAS

Dla mediów

Kolekcje Jesień- Zima 2019

W swojej nowej kolekcji Endo zachęca dzieci do odważnego poszukiwania pasji, jak również oswaja ich ze światem przyrody. Tradycyjnie, pomaga też wypuścić naszym maluchom wodze wyobraźni, oswoić strachy i przenieść się do świata marzeń.

Jesienno-zimowa kolekcja marki Endo to ponadczasowy styl oraz kreatywne hasła w języku polskim, które są już znakiem rozpoznawczym producenta ubrań dziecięcych. Jak co roku została ona stworzona przez cenionych projektantów i artystów-ilustratorów Endo, którzy bawią się konwencją, przedstawiając ważne tematy w lekki i nietuzinkowy sposób.

– W nowej kolekcji zachęcamy dzieci do odważnego i twórczego odkrywania świata, poszukiwania pasji i własnej, indywidualnej ścieżki, jak również uwrażliwiamy je na piękno oraz dobro przyrody i zwierząt. Chcemy, by nasze ubrania były nośnikami ważnych idei, stąd takie hasła, jak np. „Miej odwagę zmieniać świat jak ja” lub „Posadź ziarnko a wyrośnie drzewo” - mówi Aneta Kołaszewska, dyrektorka artystyczna Endo.

Chłopięce marzenia, pasje i misie

Nowa kolekcja chłopięca porusza tematy bliskie na co dzień uczniom i przedszkolakom. Wśród motywów przewodnich pojawia się: Szkoła na luzie, z niebanalnymi dekoracjami (np. „ściągą” z tabliczką mnożenia i hasłami z ostatnich stron zeszytów. Znajdziemy w niej wygodne T-shirty, jeansy i klasyczne koszule w kratę w „szkolnych” kolorach. Do szkoły i na podwórko zaprojektowane są też ubrania z kolorowych, rozświetlonych mocnymi akcentami linii: Wszystko Gra oraz Chłopięce marzenia. To komfortowa propozycja T-shirtów, spodni dresowych czy wygodnych bluz, które pokochają pasjonaci sportu oraz motoryzacji.

W nowej kolekcji nie zabrakło motywów zwierząt oraz natury. Nawiązuje do nich zarówna linia Luz w lesie, z szalonymi pająkami, jeżem, wilkiem i szopem praczem, jak również Polarny świat, w którym Endo przypomina, że gdy my kryjemy się w ciepłych domach, to gdzieś daleko maszerują przez śniegi zwierzęta należące do „dzikiego świata”.

Jak co roku, Endo porusza też w swojej kolekcji temat poszanowania przyrody, przedstawiając linię dedykowaną zwierzakom „na poważnie”. W tym sezonie wspomnianą linią są "Niedźwiedzie tropy" z niedźwiedziem brunatnym w roli głównej. Z linii „Niedźwiedzie tropy” dowiemy się, jak duży potrafi być taki miś, ile może ważyć i ile lat przeżyć, ale przede wszystkim żeby traktować go bardzo poważnie. A to wszystko w modnej, ciepłej kolorystyce miodowej musztardy, klasycznego bordo i ciemnej zieleni.

W zabawę w strachy na lachy wciąga linia Potwornych endostworów, która jednocześnie zachęca do zaprzyjaźnienia się z wytworami własnej wyobraźni. W końcu, do sentymentalnej podróży w czasie zaprasza linia Ciągle nawijam, w której nie ma rzeczy niemożliwych – kaseta, telewizor i aparat fotograficzny mogą mówić i chodzić.

Dla odważnych artystek i subtelnych marzycielek

Jesienno-zimowa kolekcja Endo dedykowana dziewczynkom również oswaja je ze szkolną rzeczywistością. Szkolny szkicownik to linia w klasycznych kolorach, z uroczymi, niebanalnymi dekoracjami wprost z dziewczęcego brudnopisu. Duży wybór bluz, sukienek, praktycznych legginsów, w tym grubszych na te chłodniejsze dni, sprawia że to idealna kolekcja do zabawy w przedszkolu i szkole. Nie możemy zapominać też o pasjach i zajęciach pozalekcyjnych. Każda dziewczynka choć przez chwilę marzy o tym, by zostać baleriną. Do spełnienia tych marzeń zachęca linia Złote baletki z pięknymi bluzeczkami i sukienkami w pastelowych odcieniach ze złotymi wykończeniami oraz uroczymi, tiulowymi spódniczkami.

Do świata zwierząt zapraszają nas Kocie portrety – linia dedykowana miłośniczkom kotów, z szerokim wyborem wygodnych bluz i pasujących do nich legginsów i tregginsów oraz sukienek w różnych fasonach dla najbardziej wymagających kocich fanek. Sekrety zwierząt to z kolei linia w której psy, koty i małe myszki, gdy nikt nie patrzy, zamieniają się w melomanów lub fanów gier na tablecie czy telefonie. To ubrania idealna do przedszkola, szkoły lub na popołudniowe zajęcia ze śpiewu czy tańca.

Na spacer po lesie i podziwianie złotej, polskiej jesieni zabiera nas Kwiat paproci, czyli spokojna, nieco nostalgiczna kolekcja w odcieniach zieleni, mięty, ecru i pudrowego różu, z wijącymi się pnączami paproci i dzikich traw. W podobnych charakterze zaprojektowana jest najbardziej eteryczna z nowych linii, czyli Dmuchawce, latawce. Bardzo delikatne, jasne bluzki ze złotą nitką są tłem do zwiewnych srebrno – różowych kwiatów.

Przyroda w mroźniej odsłonie, w modnych bladych różach, ecru i grafitach, połączona z bardzo delikatnymi, nieco przydymionymi kolorami, jest zaprezentowana w Ogrodzie zimowym. Linia ze względu na modne, romantyczne formy bluzek, tiulowe spódnice i różne fasony sukienek pasuje na uroczyste okazje. O zbliżających się długich wieczorach przypominają także eleganckie Nocne motyle – linia z pięknymi, tajemniczymi ćmami w roli głównej.

Ubrania dla dzieci na jesień
Ubrania dla dzieci na jesień
Ubrania dla dzieci na jesień
Ubrania dla dzieci na jesień
Ubrania dla dzieci na jesień
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dzieci na zimę
Ubrania dla dziewczynek
Ubrania dla dziewczynek
Ubrania dla dziewczynek
Ubrania dla dziewczynek
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka
Ubranka dla dziecka

O endo.

Od lat 90tych marka endo. kojarzona jest z artystycznymi ilustracjami i zabawnymi, inteligentnymi tekstami na dziecięcych koszulkach. Nasze ubrania są odzwierciedleniem dziecięcej wyobraźni, pasji i ambicji. Przykładając tak dużą wagę do promowanych przez nas wartości, takich jak aktywne spędzanie czasu czy optymizm, pragniemy wspierać rodziców w pozytywnym i harmonijnym rozwoju dziecka.

Nasze ubrania tworzone są z poszanowaniem indywidualizmu dziecka i jego własnego zdania. Doceniamy zarówno księżniczki, łobuziary, sportowców, uparciuchów jak i nieśmiałych intelektualistów. Każde dziecko jest przecież absolutnie wyjątkowe. Dla endo. każde dziecko jest jedno na milion.

Nasze ubrania to również wygoda i swoboda. Produkowane z wysokogatunkowej bawełny zapewniają komfort dziecku podczas zabawy i nauki. Nie przeszkadzają, ale pomagają dziecku w wyrażaniu swojej osobowości.

endo. patrzy na całą rodzinę jako bezpiecznego schronienia dla dziecięcych marzeń i aspiracji. Wspólne spędzanie czasu z rodzicami czy dziadkami daje dziecku podstawy do budowania wartościowych relacji w dalszym życiu. Koszulki dla dorosłych, korespondujące z ich dziecięcymi odpowiednikami, to dialog między pokoleniami i zapewnienie dziecka, że jesteśmy gotowi do pełnego uczestniczenia w jego życiu.

Endo to nie tylko ubrania, to wiara w szczęśliwe dzieciństwo, które przełoży sie na szczęśliwą dorosłość!

Kolekcje wiosna-lato 2019

Chłopcy

Wszystko gra
Szkoła na luzie
Chłopięce marzenia
Luz w lesie
Ciągle nawijam
Paskudne Endostwory
Niedźwiedzie tropy
Polarny świat

Dziewczynki

Kocie portrety
Szkolny szkicownik
Sekrety zwierząt
Zaczarowany dzień
Złote baletki
Kwiat paproci
Dmuchawce latawce
Ogród zimowy
Kosmiczny jednorożec
Nocne motyle

Kolejne prezentacje kolekcji wkrótce