Szkoła czy musi być na galowo | | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Szkoła czy musi być na galowo

Powrót do szkoły

Powrót do szkoły może być wesoły

Już za parę dni za dni parę... to słowa piosenki, którą spiewamy na zakończenie roku szkolnego. Niestety, czas nieubłagalnie szybko leci a my już za chwilę rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Kolekcja na początek jesieni to zbiór bardzo różnorodnych motywów, zawierających mocne hasłowe grafiki – zabawy słowami a dla młodszych ściągawki z alfabetu i tabliczki mnożenia, do nauki których zachęcają stworki, które często można spotkać w zeszycie na ostatniej stronie? Kolekcja zaprojektowana w klasycznych i modnych kolorach. Uszyta z miękkich, wygodnych dzianin kolekcja idealnie nadaje się do przedszkola, zerówki i szkoły. Znajdziecie tu duży wybór koszulek z długim i krótkim rękawem, wygodne t-shirty na każdy dzień, praktyczne, ciepłe bluzy dresowe i spodnie, z którymi łatwo uda się stworzyć codzienne zestawy oraz typowy elegancki strój na początek roku czy ważne wydarzenia szkolne. Nie zapomnieliśmy też o obowiązkowym stroju na w-f oraz wygodnym worku na kapcie, czy dodatkowe zajęcia. To kolekcja do szkoły i na podwórko. Jej dopełnieniem są wygodne jeansy i swetry - nieodzowne elementy każdej chłopięcej szafy.

Obok kolekcji dla chłopca znajdziemy wzory dla naszych księżniczek z romantycznymi nadrukami, delikatnymi kwiatami, ale też wszędobylskiego kota, jednorożca. To kolekcja dedykowana nie tylko na rozpoczęcie roku czy wizytę u babci, dziewczęce, zabawne wygodne ubrania przydadzą się na wiele okazji. W kolekcji na początek szkoły przygotowaliśmy dużo wygodnych t-szirtów, pasujących legginsów i spodni dresowych. Ciepłe bluzy otulą w pierwsze wrześniowe dni, a stylizację podkręcą wygodne dzianinowe sukienki.

Sprawdź naszą kolekcję szkolną już teraz!

 

 

Skompletuj zestaw do szkoły

Back to school dla dziewczynki 2
Back to school dla dziewczynki 3

 
Back to school dla chłopca 5
Back to school dla chłopca 7

 
Dla całej rodziny!
Dla całej rodziny!