Gabi. A właśnie, że jest pięknie! | Baśnie/opowieści/wier | Endo
EXTRA -25% do WYPRZEDAŻY ✂ Kod: extra25
1/202

Gabi. A właśnie, że jest pięknie! BK72001_1

36.90 zł
0

Tytuł: Gabi. A właśnie, że jest pięknie! Autor: Magdalena Różczka Tytułowa bohaterka, Gabi, ma siedem lat i właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Choć wychowuje się w rodzinie zastępczej, a z szóstką przybranego rodzeństwa czasem ciężko się dogadać Gabi, to najbardziej zwariowana i uśmiechnięta siedmiolatka na świecie. Jako największa fanka „Ani z Zielonego Wzgórza” zawsze marzyła o znalezieniu swojej bratniej duszy, los zamiast Diany zesłał jej Bartka - nieśmiałego jedynaka, który przejmuje się absolutnie wszystkim. Czy z takiej mieszanki może urodzić się prawdziwa przyjaźń? Zdecydowanie tak! Gabi i Bartek razem przeżywają niesamowite przygody w ciągu całego roku szkolnego, i choć różnią się od siebie prawie wszystkim, ta znajomość okazuje się być dla nich najważniejszą lekcją. To piękna i niezwykle pouczająca historia, która z pewnością nie tylko rozbawi dzieci i rodziców, ale również wniesie wiele wartości do codziennego życia każdego pierwszoklasisty.

Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej"

Limitowana seria koszulek Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Ty kupujesz koszulkę – Endo przekazuje cały zysk dla podopiecznych Fundacji. 

1. Kup koszulkę. 2. Zrób sobie zdjęcie w koszulce akcji. 3. Opublikuj zdjęcie na FB i Instagramie. 4. Podpisz zdjęcie:  @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen #razemmozemywiecej #endodlafundacji#endopl 5. Podaj adres strony endo.pl, na której kupiłeś koszulkę.

Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę do wspólnego działania - Razem możemy więcej!

Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi, pomaga im wrócić do zdrowia i normalnego dzieciństwa. Poprzednia edycja to prawie 100.000 zł zebrane na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie