T-shirt z długim rękawem dla chłopca, z rakietą, żółty 9 | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

T-shirt z długim rękawem dla chłopca, z rakietą, żółty 9-13 lat C08G529_1

39.90 zł 14.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15.90 zł
żółty
Wybierz rozmiar:

Pomarańczowy t-shirt dla chłopca z rakietą na jesień 2023

Pomarańczowa koszulka z długim rękawem w jesiennych kolorach to świetna propozycja dla modnego chłopaka na zimniejsze pory roku. Kosmiczna, pełna energii ilustracja dodatkowo sprawia, że koszulka wyróżnia się z tłumu oraz dodaje stylizacji mocy i dynamiki. Hasło “przybyłem, zobaczyłem, zdobyłem” będące parafrazą słów słynnego przywódcy wskazują na męstwo i dzielność dziecka, które nie boi się żadnych wyzwań.

Pomarańczowy t-shirt to świetna propozycja kolorystyczna na jesień. Sprawdzi się także zimą ożywiając modne stylizacje dziecięce. Koszulka będzie pasować zarówno do jeansów jak i spodni o bardziej sportowym kroju, np. joggersów lub spodni dresowych.

Wygodna koszulka dla małych zdobywców kosmosu

Prosty fason t-shirta i długie rękawy będą praktyczną odpowiedzią na potrzeby aktywnych chłopców oraz warunków pogodowych. Wygodna i komfortowa koszulka sprawdzi się jako dodatkowa warstwa przy ciepłych, wielowarstwowych stylizacjach. Dziecku będzie w niej wygodnie zarówno w domu jak i w szkole i przedszkolu a także podczas aktywności sportowych i wycieczek.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie