T-shirt z długim rękawem dla chłopca, z rysiem, ciemnozielon | Endo

T-shirt z długim rękawem dla chłopca, z rysiem, ciemnozielony 9-13 lat C08G614_2

39.90 zł 29.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24.90 zł
khaki
Wybierz rozmiar:

Zielona koszulka dla chłopca z długim rękawem i nadrukiem Rysia

T-shirt chłopięcy na jesień i zimę 2023 jest świetną propozycją dla dzieci kochających przyrodę i dzikie zwierzęta. Koszulka będzie idealnym dodatkiem do chłopięcej garderoby i stworzymy z nią wiele modnych stylizacji na chłodniejsze dni. Ilustrację zwierzęcia w artystycznym stylu dopełnia napis w kontrastowym kolorze “Mów mi Rysiu”. Jest to humorystyczna gra słowna, która odnosi się do do polskiego dzikiego kota, ale także do popularnego wśród chłopców imienia.

Jesienne stylizacje dla chłopca

T-shirt z długim rękawem sprawdzi się przede wszystkim w stylizacjach na cebulkę oraz jako wygodna koszulka do zabawy i nauki w szkole i przedszkolu. Koszulkę możemy łączyć z jeansami tworząc stonowane stylizacje w naturalnych kolorach lub z joggersami i spodniami dresowymi tworząc zestawy w stylu sportowym.

Koszulki wysokiej jakości dla dzieci

T-shirt uszyty jest ze stuprocentowej wysokiej jakości bawełny o miłym dla skóry dziecka wykończeniu. Elastyczne szwy prosty krój i ściągacz przy kołnierzyku zapewniają swobodę ruchów i wygodę wszystkim aktywnym chłopcom. Odporność na pranie w wysokich temperaturach sprzyja zachowaniu jakości koszulki przez wiele sezonów.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie