Zielona, nierozpinana bluza dla chłopca, z piłką | Endo

Bluza dla chłopca, z piłką, sport rządzi, zielona, 9-13 lat C03C503_2

49.90 zł 29.90 zł
intensywny zielony
Wybierz rozmiar:

mniejsze rozmiary

  • klasyczna forma bluzy ze ściągaczem przy szyi
  • rękawy i dół wykończone ściągaczem w kontrastowym kolorze
  • bez kieszeni
  • przy szyi wewnętrzna lamówka w kontrastowym kolorze (ukryty szew)
  • nadruk z przodu, nadruk na ściągaczach

Chłopięca bluza z piłką

W szafie każdego chłopca powinna znaleźć się co najmniej jedna bluza. Tą część garderoby można założyć do szkoły czy na boisko. Przyda się zawsze wtedy, gdy będzie konieczność ubrania się na cebulkę. Ta zielona bluza chłopięca z piłką nożną została stworzona po to, by wspierać maluchy w codziennych przygodach i dodawać im odwagi, by nie bały się stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. W sportowej bluzie od Endo, mistrzem można być wszędzie – nie tylko na boisku, ale też w szkole czy na placu zabaw.

Na tej chłopięcej bluzie, oprócz obrazka z piłką nożną, zostało umieszczone kreatywne hasło, które sprawia, że ubranie nabiera unikalnego charakteru. Oryginalny design pozwoli poczuć się malcom wyjątkowo i dodatkowo zmotywuje ich do zabawy i rozwijania pasji. Ta bluza z piłką nożną to swego rodzaju zachęta do prowadzenia sportowego trybu życia.

Zielona bluza wciągana przez głowę została zaprojektowana w taki sposób, by nie tylko wyróżniać się designem, ale też zapewnić maksymalną wygodę. Model ma klasyczną formę bez kieszeni i ściągacze – przy szyi, na rękawach i na dole. Ściągacze na dole i na rękawach są w kontrastowym kolorze, a dodatkowo zostało na nich umieszczone hasło w sportowym duchu.

Skład
60% bawełna, 40% poliester (gramatura 250 g/m2)
sposób konserwacji

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie