Razem możemy więcej - bluzka damska z krótkim rękawem | Blu | Endo
Nowości -20% kultowe t-shirty dla dorosłych
1/23

Razem możemy więcej - bluzka damska z krótkim rękawem Y72G017_1

49.90 zł 19.90 zł
BIAŁY
Wybierz rozmiar:

  • klasyczna forma t-shirta
  • podkrój szyi wykończony sciągaczem
  • elastyczne szwy zwiększające komfort użytkowania
  • szwy przy podkoju szyi zakryte miękką taśmą
Kupując ten produkt, z limitowanej serii Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej", pomagasz dzieciom - podopiecznym Fundacji w powrocie do zdrowia i normalnego dzieciństwa. Koszulki wykonane są z najwyższą starannością i dbałością z wysokogatunkowej bawełny, co gwarantuje, że będą służyć przez kolejne lata. A kolorowa grafika i ponadczasowa idea pomagania nigdy nie wyjdą z mody. 1. Kup koszulkę. 2. Zrób sobie w niej zdjęcie. 3. Opublikuj zdjęcie na Instargramie i Facebooku. 4. Dodaj do zdjecia tag #razemmozemywiecej #endodlafundacji #endopl 5. Podaj adres strony, na której kupiłeś koszulkę www.endo.pl. Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Zaproś swoich przyjacił i rodzinę do wspólnego działania - Razem możemy więcej! Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi. Poprzednia edycja Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej" to prawie 100 000 zł zebrane na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.
Skład
100% bawełna (dzianina 160 g/m2)

Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej"

Limitowana seria koszulek Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Ty kupujesz koszulkę – Endo przekazuje cały zysk dla podopiecznych Fundacji. 

1. Kup koszulkę. 2. Zrób sobie zdjęcie w koszulce akcji. 3. Opublikuj zdjęcie na FB i Instagramie. 4. Podpisz zdjęcie:  @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen #razemmozemywiecej #endodlafundacji#endopl 5. Podaj adres strony endo.pl, na której kupiłeś koszulkę.

Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę do wspólnego działania - Razem możemy więcej!

Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi, pomaga im wrócić do zdrowia i normalnego dzieciństwa. Poprzednia edycja to prawie 100.000 zł zebrane na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie