1/1

Razem możemy więcej - Torba SD72G037_1

19.90 zł
Wybierz kolor:
Ilość:

tabela rozmiarów
formy płatności
Torba ekologiczna z logotypem akcji Razem możemy więcej, kupując ją wspierasz dzieci, które wygrały walkę z chorobą nowotworową w rehabilitacji i powrocie do zdrowia.

Wpisz koszyku kod POMAGAM i skorzystaj z 20% zniżki na limitowaną serię koszulek Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Rababt naliczany jest od pierwszej ceny. Kod ważny do 31 lipca 2018 r.

Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej"

Limitowana seria koszulek Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Ty kupujesz koszulkę – Endo przekazuje cały zysk dla podopiecznych Fundacji. 

1. Kup koszulkę. 2. Zrób sobie zdjęcie w koszulce akcji. 3. Opublikuj zdjęcie na FB i Instagramie. 4. Podpisz zdjęcie:  @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen #razemmozemywiecej #endodlafundacji#endopl 5. Podaj adres strony endo.pl, na której kupiłeś koszulkę.

Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę do wspólnego działania - Razem możemy więcej!

Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi, pomaga im wrócić do zdrowia i normalnego dzieciństwa. Poprzednia edycja to prawie 100.000 zł zebrane na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

  • tkanina: 100% bawełny
  • Ostatnio oglądane

    Zobacz koniecznie

    co przygotowaliśmy dla Ciebie