Kolorowe skarpetki dziecięce we flamingi, białe | Skarpetki | | Endo
 -30 dodatkowe z kodem 30XMAS
1/4

Kolorowe skarpetki dziecięce we flamingi, białe D08P072_1

12.90 zł 4.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 5.90 zł
BIAŁY
Wybierz rozmiar:

  • bawełniane skarpetki
  • zapewniają komfort i wygodę
  • produkt polski

Kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki dla dzieci to super trend dla dzieci małych i dużych. Kolorowe skarpetki to idealny sposób na to, aby wyróżnić się. Zapomnij o nudzie z dobrym humorem ruszaj w podbój świata!

Skład
70% bawełna / 20% poliamid / 7% poliester / 3% elastan

 

W Endo bliski jest nam temat dzikiej przyrody, ginących gatunków i zagrożeń związanych z eksploatacją naszej planety. Tym razem postanowiliśmy pokazać zagrożone gatunki w przyjaznej, bliskiej dzieciom odsłonie – jako naszych radosnych przyjaciół, którzy pod wieloma względami są tacy jak my. Mają swoje życie i robią to, co dzieci – symbolizują to gadżety, które towarzyszą zwierzakom. Łatwiej jest identyfikować się i chronić to co znamy. Mamy nadzieję, że ta kolekcja pozwoli zbudować tę więź między światem dzieci i światem przyrody, która wymaga ciągłej ochrony.

W tej linii przygotowaliśmy łatwe w odbiorze koszulki w nowoczesnych prostych formach i w pastelowej kolorystyce – zgaszonym żółtym, pastelowym błękicie, różu i i bieli. Główną rolę grają tu nadruki ze zwierzętami . Uzupełnieniem linii są wygodne legginsy i krótkie spodenki, które dowolnie miksowane pozwolą stworzyć zestawy na każdy dzień. Drobiazgami, które podkręcą stylizacje są niezbędne wiosną i latem czapki z daszkiem oraz kolorowe skarpetki.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie