Kurtki i kombineznony dla niemowlaka - chłopiec
NIEZBĘDNE NA WIOSNĘ:  Kolorowe kalosze dla chłopca i dziewczynki od 34,90 zł

Dla chłopca

Kombinezony i kurtki dla niemowlaka

Wygodne i ciepłe okrycie wierzchnie to skuteczny sposób na ochronę organizmu dziecka przed wychłodzeniem i przewianiem, a w konsekwencji przed przeziębieniem i infekcją. W garderobie niemowlaka powinna znaleźć się zarówno kurteczka na okres przejściowy – wiosnę i jesień, jak i ciepły kombinezon na zimę. W Endo bez trudu można znaleźć różne modele, które trafnie wpisują się w aktualne trendy.

Lekkie i ciepłe

Od okrycia wierzchniego przeznaczonego dla małego dziecka, wymaga się bardzo dużo – musi być ono wygodne, ciepłe i ładne. Materiał i wypełnienie kombinezonu czy kurtki powinno mieć właściwą gramaturę, która efektywnie zapobiegnie wychładzaniu się organizmu dziecka. Okrycie na wiosnę, lato i jesień musi być lekkie i przewiewne, ponieważ przegrzanie, jest tak samo niebezpieczne dla zdrowia maluszka, jak wychłodzenie.

Jednoczęściowy kombinezon lub modna kurtka

W ofercie znajdują się modele jednoczęściowe – niemowlęcy kombinezon to praktyczny wybór, który dokładnie otuli dziecko i przygotuje je na zimowy spacer. Alternatywą dla kombinezonu jest tradycyjna kurteczka, którą można nosić w zestawie ze spodniami – latem klasycznymi chinosami lub dresami, a zimą ciepłym modelem narciarskim. Zarówno kombinezony, jak i kurtki niemowlęce Endo zostały wyposażone w praktyczny kaptur i wygodny suwak, który umożliwia sprawne założenie i zdjęcie ubrania. Niektóre modele mają pojemne kieszenie, w których można ogrzać dłonie i schować skarby znalezione podczas spaceru.

Chłopięca kolorystyka

Okrycie wierzchnie musi być nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale przede wszystkim ładne. Modele dedykowane dla chłopca, wyróżniają się modną kolorystyką – granatowy kombinezon, czy kurteczka w kolorze khaki, spodoba się zarówno rodzicom, jak i dziecku.

Na każdą porę roku

Na cieplejsze miesiące odpowiednia będzie lekka kurteczka typu parka lub kombinezon z miękkiej dzianiny imitującej futerko. Jesienno-zimowy look dopełni z kolei ocieplana kurtka lub jednoczęściowy model kombinezonu, który został wykonany z nieprzemakalnego materiału, z polarową podszewką. Dodatkowe elementy, takie jak aplikacje z futerka, doszyte rękawiczki czy zakrywające stopę buciki idealnie wpiszą się w klimat stylizacji na zimę.

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie