"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” - literacki debiut aktorki Magdaleny Różczki. | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

"Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” - literacki debiut aktorki Magdaleny Różczki.

Tytułowa bohaterka, Gabi, ma siedem lat i właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Choć wychowuje się w rodzinie zastępczej, a z szóstką przybranego rodzeństwa czasem ciężko się dogadać Gabi, to najbardziej zwariowana i uśmiechnięta siedmiolatka na świecie. Jako największa fanka „Ani z Zielonego Wzgórza” zawsze marzyła o znalezieniu swojej bratniej duszy, los zamiast Diany zesłał jej Bartka - nieśmiałego jedynaka, który przejmuje się absolutnie wszystkim.

Czy z takiej mieszanki może urodzić się prawdziwa przyjaźń? Zdecydowanie tak! Gabi i Bartek razem przeżywają niesamowite przygody w ciągu całego roku szkolnego, i choć różnią się od siebie prawie wszystkim, ta znajomość okazuje się być dla nich najważniejszą lekcją.

To piękna i niezwykle pouczająca historia, która z pewnością nie tylko rozbawi dzieci i rodziców, ale również wniesie wiele wartości do codziennego życia każdego pierwszoklasisty.

O AUTORKACH:

Magdalena Różczka – aktorka filmowa i teatralna, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, laureatka nagrody specjalnej Róż Gali za działalność charytatywną, trzykrotnie wyróżniona tytułem Gwiazda Dobroczynności. Angażuje się w wiele kampanii społecznych dotyczących dzieci, m.in. „Kocham. Nie biję”. Współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń i wspiera

Burda Publishing Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marynarskiej 15,

NIP: 897-1411-483

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny prowadzony przez Fundację Rodzin Adopcyjnych. Mama dwóch cudownych córek.

Marta Wysocka-Jóźwiak – psycholożka, terapeutka integracji sensorycznej, mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Początkująca autorka dziecięcych książek (choć dla dzieci już „pisarka”). Założyła Domową Akademię Rozwoju, ponieważ fascynuje ją różnorodność i spontaniczność świata dzieci. Uwielbia z nimi przebywać, bawić się i rozmawiać. Twórczyni projektu „Portret Malowany Wierszem”, dzięki któremu rymuje o małych i dużych (www.domowaakademia.pl).

DANE WYDAWNICZE:

Gabi. A właśnie, że jest pięknie!

Magdalena Różczka, Marta Wysocka-Jóźwiak

Data premiery: 25.10.2017

Cena: 36,90 zł

ISBN: 978-83-8053-292-2

Oprawa: twarda

Liczba stron: Ok. 150

Format: 140 x 210 mm