Ambasadorzy inspirują | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa przed długim weekendem

Ambasadorzy inspirują

W tym roku pogoda nas rozpieszcza. Nasi Ambasadorzy postanowili skorzystać z ostatnich dni lata i zachęcić wszystkich do rodzinnych aktywności na świeżym powietrzu. Oto ich relacja. 

 Ala Folcik z rodziną

„Stolica Dolnego Śląska była wyjątkowo łaskawa w zakresie pogody w ten weekend. Wykorzystaliśmy to w sportowy sposób. Były spacery, rowery i... rolki. Całą rodziną 'cierpimy' na rolermanię. Uwielbiamy razem ruszać przed siebie. Trenujemy slalom, omijanie przeszkód, podjazdy do góry i zjazdy w dól, robimy wyścigi, a do tego rozmawiamy, filozofujemy i omawiamy życie. Polecamy. Dla kondycji, koordynacji ruchowej, kształtowania pośladów (zwłaszcza dla dziewczyn), a przede wszystkim budowania rodzinnych relacji”

„W niedzielę we Wrocławiu był wielki dzień dla biegaczy, maraton! Tata Ali uwielbia bieganie. W tym roku z powodu kontuzji nie mógł wystartować w tym święcie, ale mimo wszystko cała nasza rodzina zaangażowała się w wydarzenie. Stawiliśmy się na trasie maratonu i z całych sił dopingowaliśmy biegnące towarzystwo. Mama Ali wymyślała rymowanki podnoszące na duchu, tata Ali wypatrywał znajomych, a Ala... a Ala trzepotała pomponami i przybijała pełne mocy piątki. Jej magiczne piątki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Nie ma wątpliwości, że działały”.

 

 

 

Jakub Lewandowski z rodziną

„Nasze niedzielne spacery stały się tradycją. Tata wyznacza trasę, mama przygotowuje przekąski, a Kuba zapewnia dobre humory. Najczęściej odwiedzamy Puszczę Bukową, czasem zaś jeździmy do miasta i zwiedzamy piękne zakątki Szczecina”