Endo i Fundacja Spelnionych Marzen kolejny rok na Warsaw Fashion Street | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Endo i Fundacja Spelnionych Marzen kolejny rok na Warsaw Fashion Street

W dniu 24 czerwca podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń po raz kolejny wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać nie tylko piękne modelki, ale również aktorki i aktorów, piosenkarki i piosenkarzy, dziennikarzy i oczywiście dzieci.

Podopieczni fundacji wzięli udział w specjalnym dziecięcym bloku charytatywnym. W tegorocznej edycji dzieci i towarzyszące im Gwiazdy estrady i ekranu wystąpiły w strojach zaprojektowanych i uszytych przez ENDO. Dzieciom na wybiegu towarzyszyły Panie: Patrycja Markowska, Edyta Herbuś, Ania Samusionek, Edyta Olszówka, Agnieszka Warchulska, Ania Dereszowska oraz Panowie: Łukasz Zagrobelny, Szymon Majewski, Marcin Dorociński, Mateusz Damięcki, Andrzej Nejman, Jan Wieczorkowski i Bilguun Ariunbaatar.

Po zakończonym pokazie ENDO przekazało Fundacji czek na 15 000 PLN z przeznaczeniem na działalność "Domu Rodzica" - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.