ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

ENDO nagrodzone przez Fundację Spełnionych Marzeń

11 września w Teatrze Kwadrat odbył się benefis z okazji 15-lecia Fundacji Spełnionych MarzeńJubileuszowa gala była okazją do wyróżnienia wszystkich, którzy wspierają działania Fundacji na rzecz dzieci i młodzieży chorej onkologicznie. Wśród uhonorowanych osób, firm i instytucji znalazła się marka ENDO. Nagrodę, czyli Statuetkę Partnera Marzeń z rąk Szymona Majewskiego odebrała Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczny ENDO.

 

 

ENDO od lat angażuje się w pomoc najmłodszym potrzebującym i aktywnie wspiera działalność Fundacji Spełnionych Marzeń. Wspólnie organizują charytatywne pokazy mody i zbiórki pieniędzy. W tym roku już po raz drugi ENDO poprowadzi akcję Razem Możemy Więcej. Jest to przedsięwzięcie organizowane przez markę odzieżową dla Fundacji, polegające na sprzedaży specjalnej limitowanej kolekcji koszulek. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Razem Możemy Więcej.

 

15. urodziny były wyjątkową okazją do spotkania z pierwszymi podopiecznymi fundacji, ich bliskimi oraz wszystkimi, którzy od lat razem z fundacją tworzą magię na oddziałach onkologicznych, spełniając dziecięce marzenia. Nie zabrakło chwil wzruszeń i ogromnej dawki wspomnień, które zapewnił podczas swoich wystąpień prezes fundacji – Tomasz Osuch. Galę poprowadzili – Katarzyna Cichopek oraz Andrzej Nejman, którzy zadbali o ciepłą, domową atmosferę. Wśród wręczających wyróżnienia, statuetki i medale fundacji pojawili się jej podopieczni oraz gwiazdy od dawna wspierające jej działania, jak Szymon Majewski, Doda, Mateusz Damięcki. Dla zebranych gości ucztę muzyczną przygotowali: Patrycja Markowska, Wojtek Ezzat, Electric Girls oraz zagraniczna gwiazda muzyki bałkańskiej - zespół Shantel.