Pokaz charytatywny Endo na Warsaw Fashion Street | Endo wydarzenie | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem MAJ30  - gwarantowana dostawa w 48H

Pokaz charytatywny Endo na Warsaw Fashion Street

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street odbył się pokaz charytatywny Endo i Fundacji Spełnionych Marzeń. W pokazie wzięli udział mali pacjenci oddziałów onkologicznych w parach z gwiazdami.

W tym roku podopieczni Fundacji wystąpili w towarzystwie: Magdaleny Różczki, Soni Bohosiewicz, Edyty Olszówki, Kasi Cichopek, Conrado Moreno, Agnieszki Włodarczyk, Szymona Majewskiego, Karoliny Szostak i wielu innych. Na pokazie było tyle pozytywnej energii, że dzieciom uśmiech nie schodził z twarzy. Dziękujemy! 

W ramach wydarzenia został również przekazany czek od Endo na 50 tysięcy złotych dla Fundacji Spełnionych Marzeń, od lat wspierającej dzieci ze schorzeniami nowotworowymi. Pieniądze zostały zebrane ze sprzedaży koszulek z akcji charytatywnej, z których cały zysk przekazywany jest dla małych podopiecznych Fundacji.

Dzięki zebranym środkom i wspólnym wysiłkom, dzieci z Fundacji Spełnionych Marzeń mogą wziąć udział w kolejnych turnusach rehabilitacyjnych, a na oddziałach onkologicznych zostaną zorganizowane zajęcia z artterapii, muzykoterapii oraz robotyki.

Koszulki są nadal w sprzedaży! Wy również możecie dołączyć do akcji i wspomóc Fundację Spełnionych Marzeń!