Artyści i projektanci Endo | Jakość endo | Endo

Artyści i projektanci Endo

Każda kolekcja Endo składa się z linii dopracowanych w każdym szczególe przez projektantów i artystów Endo. Zabawne teksty, wierszyki, nietuzinkowe grafiki i dopracowane detale  - to znak rozpoznawczy marki. Endo jako pierwsze w Polsce (i przez długi czas jedyne) ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne.

Projekty plastyczne takich sław jak Jan Młodożeniec, prace młodych artystów (m.in. Anny Ładeckiej, Moniki Hanulak i Kacpra Dudka) dopełnione niebanalnymi i wieloznacznymi tekstami m.in. Małgorzaty Strzałkowskiej szybko stały się znakiem firmowym marki.

Endo to wygoda i unikatowy styl powstały dzięki talentom i zaangażowaniu artystów. To świat budowany wokół rzeczy najprostszych i najważniejszych. To naturalna więź pomiędzy słowem i obrazem, dorosłym i dzieckiem, sztuką i codziennością. Dlatego Endo jest bliskie nam wszystkim - niezależnie od wieku, miejsca, czasu i języka.

Poznaj artystów Endo >