Jakość endo | Endo
  LETNIA WYPRZEDAŻ do -70% 

JAKOŚĆ ENDO

Tkaniny najwyższej jakości

Tkaniny najwyższej jakości

Tkaniny najwyższej jakości

Doskonała konstrukcja ubranek Endo idzie w parze z najwyższą jakością materiałów. Endo stosuje wysokogatunkowe dzianiny, pozwalające skórze dziecka swobodnie oddychać i dbające o właściwą termoregulację. Ekologiczna, czesana bawełna gwarantuje wyjątkową miękkość i delikatność dla wrażliwej skóry dziecka. Minimalizując ryzyko alergii i podrażnień, zapobiega także utracie ciepła, nie powodując przegrzewania organizmu. Stosujemy odpowiednio dostosowane do tkanin ściegi, które podnoszą jakość użytkową wyrobu. Tkaniny z których szyte są ubranka Endo zostały wcześniej zmiękczone, zapewniając dziecku wysoki komfort noszenia oraz zmniejszając ryzyko występowania podrażnień skóry.

Czytaj więcej

Z myślą o dziecku na każdym etapie rozwoju

Z myślą o dziecku na każdym etapie rozwoju

Z myślą o dziecku na każdym etapie rozwoju

Specyfika budowy dziecka w widoczny sposób wpływa na wygląd oraz konstrukcje odzieży. Endo przepełnione jest miłością do maluszków i przykłada szczególną wagę do ubranek dla niemowlaków, których skóra jest niezwykle delikatna i wrażliwa na wszelkie podrażnienia. Ubranka projektowane są z dbałością o szczegóły i wygodę najmłodszych. Endo jest naturalne jak dziecięca ruchliwość i nieskrępowane jak ciekawość świata - dba o to, by ubranka najmłodszych były wygodne i dawały im pełną swobodę. Z myślą o komforcie maluchów Endo opracowuje własne, przemyślane konstrukcje, dostosowane do potrzeb dziecka na różnych etapach rozwoju. Ekologiczne nadruki z farb wodnych, miękkie tkaniny, elastyczne nici i bezniklowe dodatki to gwarancja bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Ekologiczne nadruki i dodatki

Ekologiczne nadruki i dodatki

Ekologiczne nadruki i dodatki

Endo przykłada ogromną wagę do zdrowia i bezpieczeństwa najmłodszych. Dlatego do produkcji odzieży i akcesoriów dla dzieci używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości. W trosce o zdrowie naszych dzieci Endo dba także o wysoką jakość i bezpieczeństwo dekoracji oraz dodatków użytych w ubrankach. Stosuje wyłącznie ekologiczne nadruki wodne, które poddawane są badaniom w autoryzowanych laboratoriach. Dzięki temu mamy pewność, że są całkowicie bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Ponadto hafty i naszywki zabezpieczone są tak, by nie podrażniały skóry dziecka. Wszystkie dodatki metalowe (takie jak suwaki, zatrzaski, napy) produkowane są w bezpiecznej technologii – bez użycia niklu.

Czytaj więcej

Dbałość o szczegóły

Dbałość o szczegóły

Dbałość o szczegóły

Endo wie, że świat składa się z mnóstwa dużych i małych rzeczy. A piękno kryje się zazwyczaj w tych najmniejszych. Dlatego Endo tak bardzo dba o każdy szczegół i staranne wykończenie najdrobniejszych elementów. Niepospolity guzik, miękka tasiemka przy kołnierzyku czy sekretna kieszonka są tak samo ważne, jak doskonały krój spodni czy wzmocniona konstrukcja zimowej kurteczki. Wszystko to ozdobione oryginalnymi tekstami i grafikami. Endo to piękno ukryte w szczegółach - najlepiej widoczne wtedy, gdy razem patrzymy na nie z bliska.

Czytaj więcej

Przyjazna środowisku produkcja

Przyjazna środowisku produkcja

Przyjazna środowisku produkcja

Endo przykłada ogromną wagę do zdrowia i bezpieczeństwa najmłodszych. Dlatego tkaniny użyte podczas produkcji poddawane są badaniom w autoryzowanych laboratoriach i spełniają najwyższe normy Unii Europejskiej. Nasze tkaniny są wolne od alergizujących i rakotwórczych barwników, formaldehydów i pestycydów. Posiadają także odpowiednie dla skóry PH. Krótkie serie produktów oraz zaangażowanie artystów gwarantują wyjątkowość naszych ubranek i dodatków.

Czytaj więcej

Wygoda i funkcjonalność

Wygoda i funkcjonalność

Wygoda i funkcjonalność

Niezależnie od tego, z której linii pochodzą, ubranka Endo stanowią połączenie sztuki i codziennej funkcjonalności. Bluzy, bluzki i t-shirty oraz bielizna Endo produkowane są z wysokogatunkowej bawełny czesanej o podwyższonej miękkości i delikatności dla wrażliwej skóry. Spodnie, spódnice, sukienki Endo cechuje dopracowana konstrukcja, wytrzymałość materiałów i staranne wykończenie gwarantują wygodę i komfort noszenia. Zaś kurteczki zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o komforcie i zdrowiu dziecka. Materiały wierzchnie o właściwościach wodoodpornych i wiatrooodpornych zapewniają właściwą termoregulację organizmu, a miękkie ociepliny chronią dzieci przed zimnem.

Czytaj więcej

Kolekcje Endo

Kolekcje Endo

Kolekcje Endo

W każdym sezonie projektanci i artyści Endo pracują nad niepowtarzalnymi kolekcjami łączącymi ubranka tematem grafik, kolorystyką i fakturą tkanin. Każda kolekcja to zabawa z konwencją, ważny temat przedstawiony w lekki i nietuzinkowy sposób dzięki oryginalnym nadrukom i polskim tekstom. Kolekcje to nie tylko dopasowane do siebie kolorystycznie i stylistycznie ubranka, z których łatwo skompletować cały strój, ale również opowieść łącząca każdy z produktów w obrębie linii. Dzięki kolekcjom Endo zabierze dzieci w podróż "dookoła świata", zdradzi "o czym marzą zwierzęta", przybliży sekrety "kinematografii" i zapozna z uroczymi "endoludami". Zabawne rysunki i wieloznaczne podpisy to niebanalne dialogi obrazu z tekstem, ale także swoista rozmowa pomiędzy dorosłymi i dziećmi.

Czytaj więcej

Ważne tematy bez tabu

Ważne tematy bez tabu

Ważne tematy bez tabu

Kolekcje Endo to również poruszanie nie zawsze łatwych tematów i odpowiadanie na całkiem trudne pytania. No bo czy zwierzęta mają duszę? Czy istnieje życie pozaziemskie? Co to są zarazki? Czy strachy naprawdę straszą? Dlaczego wilków jest tak mało? Gdzie leży koniec świata? I w końcu - czy na każde pytanie jest odpowiedź? Endo wie, że nie. I razem z dziećmi pyta dalej.

Czytaj więcej

Artyści i projektanci Endo

Artyści i projektanci Endo

Artyści i projektanci Endo

Każda kolekcja Endo składa się z linii dopracowanych w każdym szczególe przez projektantów i artystów Endo. Zabawne teksty, wierszyki, nietuzinkowe grafiki i dopracowane detale  - to znak rozpoznawczy marki. Endo jako pierwsze w Polsce (i przez długi czas jedyne) ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne.

Endo to wygoda i unikatowy styl powstały dzięki talentom i zaangażowaniu artystów. To naturalna więź pomiędzy słowem i obrazem, dorosłym i dzieckiem, sztuką i codziennością.

Czytaj więcej