Z myślą o dziecku na każdym etapie rozwoju | Jakość endo | Endo
  LETNIA WYPRZEDAŻ do -70% 

Z myślą o dziecku na każdym etapie rozwoju

Specyfika budowy dziecka w widoczny sposób wpływa na wygląd oraz konstrukcje odzieży. Endo przepełnione jest miłością do maluszków i przykłada szczególną wagę do ubranek dla niemowlaków, których skóra jest niezwykle delikatna i wrażliwa na wszelkie podrażnienia. Ubranka projektowane są z dbałością o szczegóły i wygodę najmłodszych. Endo jest naturalne jak dziecięca ruchliwość i nieskrępowane jak ciekawość świata - dba o to, by ubranka najmłodszych były wygodne i dawały im pełną swobodę. Z myślą o komforcie maluchów Endo opracowuje własne, przemyślane konstrukcje, dostosowane do potrzeb dziecka na różnych etapach rozwoju. Ekologiczne nadruki z farb wodnych, miękkie tkaniny, elastyczne nici i bezniklowe dodatki to gwarancja bezpieczeństwa.

Niemowlęta cechuje szybki przyrost masy ciała, proporcjonalnie duża główka, a także wypukły brzuszek. Dlatego ubranka wkładane przez głowę mają wygodne zapięcie na ramionku oraz poszerzony dekolt. Śpiochy dla noworodków rozpinane są na całej długości, a w modelach dla niemowląt rozpięcie w kroku ułatwia przebieranie i wymianę pieluszki. Z myślą o raczkujących maluchach Endo wzmocniło kolanka miękkim materiałem, zaś skarpetki wyposażyło w antypoślizgowe wzorki.

Okres przedszkolny to czas, kiedy chłopcy i dziewczynki rosną jak na drożdżach. Dlatego Endo stosuje rozwiązania konstrukcyjne uwzględniające ten szczególny okres. Szelki spodni i spódniczek mają regulowaną długość, przystosowując się do wzrostu dziecka. Rękawy bluzek , koszul i sukienek, a także nogawki spodni dają możliwość podwijania ich dzięki dodatkowym patkom na guziki bądź zatrzaski. Wypukłe brzuszki naszych przedszkolaków nie będą narażone na ucisk dzięki wewnętrznej regulacji obwodu spodni. Z myślą o trwałości i wytrzymałości spodni i bluz – kolana i łokcie zostały wzmocnione podwójną warstwą tkaniny. Endo wie, że wiek przedszkolny to czas nieskrępowanej zabawy – dlatego dba, by ubranka dawały dziecku wygodę i pełną swobodę ruchów.