Przyjazna środowisku produkcja | Jakość endo | Endo

Przyjazna środowisku produkcja

Endo przykłada ogromną wagę do zdrowia i bezpieczeństwa najmłodszych. Dlatego tkaniny użyte podczas produkcji poddawane są badaniom w autoryzowanych laboratoriach i spełniają najwyższe normy Unii Europejskiej. Nasze tkaniny są wolne od alergizujących i rakotwórczych barwników, formaldehydów i pestycydów. Posiadają także odpowiednie dla skóry PH. Krótkie serie produktów oraz zaangażowanie artystów gwarantują wyjątkowość naszych ubranek i dodatków.

W trosce o zdrowie naszych dzieci Endo dba także o wysoką jakość i bezpieczeństwo dekoracji oraz dodatków użytych w ubrankach. Stosujemy ekologiczne nadruki wodne, które poddawane są badaniom w autoryzowanych laboratoriach. Dzięki temu mamy pewność, że są całkowicie bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Ponadto hafty i naszywki zabezpieczone są tak, by nie podrażniały skóry dziecka.  Wszystkie dodatki metalowe (takie jak suwaki, zatrzaski, napy) produkowane są w bezpiecznej technologii – bez użycia niklu. W spodniach i spódnicach stosujemy zamki z blokadą przed samoczynnym rozpinaniem się, a także z osłoną zapobiegającą przycięciu skóry. 

Produkowane w Polsce zabawki marki Endo posiadają znak jakości CE świadczący o tym, że produkt nie zagraża zdrowiu, ani nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego. Surowa kontrola jakości na każdym etapie produkcji daje pewność, że wszystkie produkty Endo spełniają najwyższe normy i standardy, a zastosowana technologia przyjazna jest środowisku naturalnemu.