Motocross | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Motocross

BMX - Pasja dla wytrwałych

BMX to pasja chłopców, którzy lubią akcję, ryzyko i zabawę. Sport ten powstał w USA w latach 70-tych jako rowerowa alternatywa dla motocrossu i od tamtej pory nieprzerwanie przyciąga do siebie odważne i zdeterminowane dzieciaki.

Każdy chłopiec marzy o byciu mistrzem w sportach wyczynowych. Dla takich małych zapaleńców Endo przygotowało kolekcję ubrań nawiązujących do ciężkiego treningu, wytrwałości, ale przede wszystkim świetnej zabawy.

   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

t-shirty ze zwierzętami t-shirty ze zwierzętami
t-shirty dla chłopców

   

bluzki chłopięce na wiosnę

   

Zaskakujące detale

Kolekcja To mnie kręci kryje wiele niespodzianek. Zachwyci Cię holograficzny nadruk kasku rowerzysty, ukryte w różnych zakamarkach motywujące hasła oraz odblaski zapewniające bezpieczeństwo po zmroku.

   

spodnie dresowe dla chłopaka
t-shirty ze śmiesznymi napisami dla chłopca
koszulki dla chłopca na lato

   

zabawne koszulki dla chłopców

Ubrania dla energicznych chłopców

W skład kolekcji wchodzą wygodne i praktyczne ubrania chłopięce takie jak luźne dresy, wygodne spodnie o obniżonym kroku, bluzy z kapturem chroniącym od wiatru oraz duży wybór miękkich i chłonnych, bawełnianych koszulek.

Szybkie i wściekłe kolory

Tak jak na prawdziwym torze, kolorystyka linii jest żywa i energetyczna. Szarość, granat i biel przełamują żywa czerwień i jaskrawa limonka. Wiele ubrań ozdobionych jest elementami z czarno-białą kratką znaną z prawdziwych torów wyścigowych, która dodatkowo nadaje ubraniom profesjonalny charakter.

ubrania dziecięce sklep internetowy

Teksty i ilustracje dodające energii

Artyści projektując ilustracje do tej linii myśleli o szybkości, ruchu i energii. Dzięki temu powstały rysunki tworzone szybką kreską jak jazda na rowerze. Hasła takie jak „Komu zależy na czystej odzieży?” czy “Nikt mi nie zabrania trenowania” podkreślają indywidualizm i zdeterminowanie noszących je dzieci. Kolekcja trafi właśnie do tych chłopców, którzy żyją sportem i radością, która płynie z jego uprawiania.

   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

t-shirty ze zwierzętami t-shirty ze zwierzętami