Nowa kolekcja – Miś Koala i Panda nasze przytulasy | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Nowa kolekcja – Miś Koala i Panda nasze przytulasy

Miś Koala i miś Panda

Misie Koala umieszczone zostały na liście zagrożonych gatunków w wielu wschodnich regionach Australii. Populacja Pandy w ciągu 40 lat zwiększyła się o 80% do 1860 osobników co obniżyło status w Czerwonej Księdze Gatunków Zagrożonych z kategorii „gatunek zagrożony” do „narażony” na wyginiecie . Krótka linia w nowej kolekcji dla dziewczynek ma wyraźny przekaz – misie są do przytulania a futerka nosimy tylko sztuczne! Nowe trendy to nowe wyzwania -nasi graficy stworzyli duże, wyraziste ,rysowane nowoczesną kreską puchate i pełne radości urocze koale i pandy. W jesiennej kolekcji znajdziemy wygodne sukienki o sportowym kroju wykonane z miękkiej świetnej jakości dzianiny a znajdujące się na nich grafiki są hitem w aktualnej sprzedaży . Ta nowa kolekcja tworzy niepowtarzalne stylizacje do szkoły a doskonałym uzupełnieniem tej kolekcji będą spodnie jeans o kroju slim fit lub spodnie jeansowe o kroju legginsów ze zdobieniami na kolanach.   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ PODZIELONĄ NA ROZMIARY:

Endo przytulasy dla małej dziewczynki Endo przytulasy dla dużej dziewczynki
 
 
przytulasy dla dziewczynki
 
kolekcja przytulasy

Misja specjalna

Specjalne miejsce zajmuje szeroka oferta długich legginsów idealnie pasujących do wszystkich bluzek, t-shirtów i tunik z długim rękawem. Wykonane ze świetnej jakości dzianiny połączonej z lycrą, ozdobione nadrukami uroczych pyszczków zwierzaków na kolanach lub na dole nogawki są niezbędnym „must have” aktualnego sezonu dla każdej modnej dziewczynki zachowując wszystkie elementy wygody.

 

 

Kolorystyka

W tej nowej kolekcji dominuje bardzo modny w tym sezonie pudrowy róż , uniwersalny granat oraz neutralna szarość. Bazą są bluzki i t-shirty z długim rękawem dla dziewczynek małych i dużych, z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem lycry z prostymi rękawami lub wykończone wygodna gumka. Nasi polscy projektanci zadbali aby w bluzach znalazły się elementy dominujące w aktualnych trendach modowych dla dzieci – uszy wszyte w kaptury bluz oraz puchate pompony jak naśladujące uszy koali. Te bardzo wygodne bluzy dresowe rozpinane i nie rozpinane z kapturem i bez kaptura są wykonane z wysokiej jakości dzianiny dresowej i z pewnością będą stanowiły niezbędny element jesiennej kolekcji każdej dziewczynki.