Szkolny Szkicownik | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Szkolny Szkicownik

Dla pobudzenia wyobraźni

Rozważna i romantyczna kolekcja, z mocną dozą kreatywności. Nadruki niby-bazgroły, to przemyślane wzory, które każda bujająca w chmurach dziewczynka rysuje w zeszycie. Nie brakuje jednak elementu przyziemności w postaci kartki z kalendarza z zapisanymi najważniejszymi datami. Ot, odrobina praktyki. Kompozycja ważnych dla nas wartości – wyobraźni, kultury, sztuki i humoru, których potrzebuje w życiu każdy z nas, przedstawiona jest w postaci nadruków na T-shirtach, sukienkach, spódniczkach, legginsach i czapkach z naszej szerokiej oferty.

Niezła artystka

Kolekcja dedykowana dziewczynkom, które wyobraźnia zabiera daleko w przestworza. Niezależnie czy jej rysunki to małe dzieła sztuki, czy zwykłe zeszytowe rycinki, chcemy tę kreatywność nieustannie pobudzać. A wiadomo, w wygodnych ubraniach łatwiej coś zmalować.

   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

bluzki z kwiatami dla dziewczynki t-shirty letnie dla dziewczynki
sukienki dla dziewczynki
zabawne koszulki dla dziewczynek

Sztuka uniwersalna

Cała kolekcja sprzyja luzowi w szkole. W końcu trzeba mieć w co się ubrać między oficjalnymi uroczystościami. Szkolny szkicownik to linia, która swoją pastelową odsłoną w kolorach błękitu, bieli i różu przypomni o nie tak odległym lecie, a granatowe sukienki, legginsy, bluzy i czapki sprawdzą się doskonale jako baza stylizacji na te ciemniejsze, jesienne dni, w końcu wtedy też można wybrać się na spacer. Dziewczęcej elegancji, natomiast, dopełnią cekinowe wykończenia i… pompony!

Kolorystyka

Jasne, pastelowe kolory, biele, błękity i róż w połączeniu z granatem to hit! Świetnie wyglądają razem i oddzielnie. Cekinowe i brokatowe wstawki dodają kolorystyce blasku, rozświetlając ubrania barwami złota, srebra i metalicznego różu.

legginsy dla dziewczynki

Ze szkolnego zeszytu

Kolorowe, zmyślne nadruki, które zna każdy z nas ze swoich notatek i szkolnych zeszytów, układają się we wzory serduszek, zwierzątek i kartki z kalendarza. W połączeniu z kolorystyką tej linii, tworzą razem zestaw doskonały, który sprosta nawet najbardziej wymagającej małej modnisi.

legginsy dla dziewczynki

Liczy się szczegół

Spódniczka z tiulową warstwą wierzchnią, bluza z rękawami wykończonymi tiulem, a pod tiulem… pompony! W tej kolekcji nie ma nudy. Gdyby tego było mało, obrotowe cekiny i brokatowe nadruki.

legginsy dla dziewczynki
t-shirty ze śmiesznymi napisami dla dziewczynki
pastelowe koszulki dla dziewczynki na lato