Wszystko gra | kolekcja | Endo

-30% doatkowego rabatu z kodem  30WEEK

Wszystko gra

Do dzieła!

Plany po szkole są bardzo ważne. Szczególnie jeśli uwzględniają sport, a jeśli chodzi o piłkę nożną to sprawa ma już najwyższy priorytet. Kolekcja Wszystko Gra to linia oferująca szeroki wybór T-shirtów z długim rękawem, bluz i spodni dresowych. Pełen komfort i całkowita wygoda, żeby wspierać dzieci w ich aktywności sportowej. Szczególnie jeśli na szali jest kariera przyszłego mistrza boiska. Czy to w drodze na szczyt sportowych marzeń, czy w codziennym trenowaniu, chcemy być z aktywnymi dziećmi i dopingować ich w codziennych wyzwaniach. A nasza kolekcja jest tego najlepszym świadectwem.

Mistrzowski gol

Kolekcja dedykowana jest chłopcom, którzy, oprócz piłki nożnej, kochają sport, a aktywność fizyczna sprawia im wyłącznie przyjemność. Wiemy, że uprawianie sportu to też trening charakteru, dlatego zadbanie o wygodę najmłodszych chcemy wziąć w swoje ręce, tak by przyszły młody mistrz mógł skupić całą swoją uwagę na wyzwaniach, które go czekają.

   

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W ROZMIARZE:

bluzki z kwiatami dla dziewczynki t-shirty letnie dla dziewczynki
sukienki dla dziewczynki
zabawne koszulki dla dziewczynek

Nie tylko do trenowania

Wygodna odzież to sprawa najwyższej wagi, nie tylko podczas uprawiania sportu. Dlatego wierzymy, że ta kolekcja sprawdzi się zarówno w trakcie lekcji WF-u czy pozalekcyjnych treningów, ale też na co dzień, kiedy strój formalny można odłożyć do szafy, a liczy się przede wszystkim komfort i swoboda.

Odważna kreska

Ilustracje w tej kolekcji są szybkie jak lot piłki po kopnięciu przez Lewandowskiego. Zdecydowane, ostre, przedstawiające piłkarza w akcji i motywy boiska. Całości dopełniają hasła odwołujące się do dewizy, że trening czyni mistrza. Ponieważ na niczym nie zależy nam tak bardzo jak na wspieraniu przyszłych i obecnych sportowców.

Kolorystyka

Ta kolekcja to kolorowy misz-masz. Jak w życiu każdego małego sportowca. Znajdziemy tu odcienie niebieskiego, biel, obowiązkową żarówiastą zieleń, granat i czerwień.

legginsy dla dziewczynki

Chodzi o szczegół

Detale w tej kolekcji harmonijnie współgrają z motywem przewodnim. Dominują tu postaci piłkarzy w trakcie kopnięcia piłki, motywujące hasła, plan taktyczny boiska, piłka w bramce.

legginsy dla dziewczynki
legginsy dla dziewczynki
t-shirty ze śmiesznymi napisami dla dziewczynki