Skoczek gumowy jednorożec, różowy, Sun Baby | Skoczki | Stre | Endo
 -30 dodatkowe z kodem 30XMAS
1/0

Skoczek gumowy jednorożec, różowy, Sun Baby SB08060_1

99.90 zł 74.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.90 zł
0

  • maksymalne obciążenie: 40kg
  • długość: 56 cm, szerokość siedziska: 20 cm,
  • wysokość do siedziska: 25 cm, szerokość maksymalna: 24 cm, wysokość (do uszu/rogów): 48 cm
  • wiek 3+
  • Certyfikaty: EN71-1, EN71-2, EN71,3 BPA Free

Mnóstwo skocznej zabawy

Gumowy skoczek dla dziecka to mnóstwo skocznej zabawy, którą najmłodsi uwielbiają! Skoczek wykonany jest z wytrzymałej, atestowanej gumy, więc nie ma ryzyka że podczas zabawy się przebije. Gumowy skoczek nie posiada żadnych ruchomych części, dzięki czemu jest odporny na najbardziej beztroskie traktowanie. Skoczek nadaje się do zabawy w pomieszczeniu jak i na dworze - wystarczy go nadmuchać dołączoną do zestawu pompką i gotowe! Skoczek gumowy świetnie nadaje się na prezent. Stanowi doskonałą rozrywkę w domu, ogrodzie i na plaży.

Bezpieczny

Gumowy skoczek dla dzieci wykonany jest z bardzo wytrzymałej, nietoksycznej gumy spełniającej Europejskie normy bezpieczeństa (EN71-1, EN71-2, EN71,3 BPA Free). Nie ma ryzyka, że podczas skocznej zabawy skoczek się przebije. Skoczek został tak wyprofilowany aby dziecko stabilnie i bezpiecznie na nim siedziało. Miękkie wystające rogi skoczka są łatwe do trzymania a ich powierzchnia zapewnia bezpieczny chwyt. Nogi skoczka stanowią dodatkowe wsparcie.

Pompka w zestawie

Załączoną do zestawu pompką bardzo szybko napompujemy skoczka, a plastikowym wentylem zabezpieczymy otwór u spodu zabawki.

Rozwój dziecka

Gumowy skoczek bardzo dobrze rozwija motoryczne funkcje dziecka. Wspomaga koordynację rąk i nóg, rozwija równowagę oraz wzmacnia mięśnie.

Łatwe czyszczenie

Zastosowany materiał jest bardzo łatwy w czyszczeniu nawet po zabawkach na dworze. Zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i gotowe.

Ostatnio oglądane

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie