Historia | | Endo

 -25% dodatkowe z kodem 25NEW

Historia

Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne. Ubranka Endo - szyte z bawełny i lnu, ozdabiane ekologicznymi nadrukami z farb wodnych, zachwycające prostym krojem i starannym wykonaniem - tworzą pod koniec lat 90. nowy wzorzec odzieży dziecięcej. Okazuje się bowiem, że prócz wygody i funkcjonalności, dziecięce ubranka mogą być po prostu... ”cudownym zjawiskiem”. Jak wszystko, co tworzone jest z pasją i miłością.

Z biegiem lat idea i tradycja Endo zostają zasilone nowoczesną strategią biznesową nowego inwestora, który zaprasza do współpracy Anetę Kołaszewską, wcześniej twórcę sukcesu marki 5-10-15. "Stanęliśmy przed bardzo trudnym zadaniem. Z jednej strony wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z faktu, że w Endo jest coś szczególnego, coś, czego nie można utracić, a jednak z drugiej strony wiedzieliśmy, że musimy otworzyć się na wyzwania współczesności i reguły biznesu. Długo pracowaliśmy nad konceptem… Ale warto było! " - mówi Aneta.

Nie zmieniając swojego charakteru i unikalnego, powszechnie rozpoznawalnego stylu, Endo rozwija się i dojrzewa. Swój Endowy Świat buduje dziś wokół pomysłów na lepsze bycie razem z dzieckiem. Ku swej wielkiej radości Endo jest stale doceniane przez zadowolonych Klientów. Marka otrzymuje liczne dowody sympatii: jest honorowana nagrodami za najlepszą jakość ubranek dla dzieci i niemowląt, otrzymuje certyfikaty i wyróżnienia od firm i instytucji oceniających jakość artykułów dziecięcych dostępnych na polskim rynku. Aż 99% Klientów chwali sklep i ubranka Endo i poleca go kolejnym, potencjalnym Klientom.

Endo nieustannie zmienia się dla swoich Klientów - na jeszcze lepsze, jeszcze wygodniejsze, jeszcze bardziej dostępne. W 2014 r. powstaje kolejna odsłona sklepu online - strona dostosowana jest do wszystkich urządzeń: komputerów, laptopów, tabletów, smart fonów. Liczne funkcje nowej strony ułatwiają zakupy, a wysyłka w 48 godzin pozwala na cieszenie się z Endowych ubranek i akcesoriów w ekspresowym tempie.