Razem możemy więcej - body dla dziewczynki 1-6 m-cy N72M043_2

29.90 zł
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Ilość:

tabela rozmiarów
Kupując ten produkt, z limitowanej serii Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń „Razem możemy więcej”, pomagasz dzieciom – podopiecznym Fundacji – w powrocie do zdrowia i normalnego dzieciństwa. Body wykonane jest z najwyższą starannością i dbałością z wysokogatunkowej bawełny, co gwarantuje, że będą dobrze i długo służyć. A kolorowa grafika i ponadczasowa idea pomagania zawsze są modne. 1. Kup body. 2. Zrób w nim zdjęcie dziecku. 3. Opublikuj zdjęcie na Instargramie i Facebooku. 4. Dodaj do zdjęcia tag #razemmozemywiecej #endodlafundacji #endopl 5. Podaj adres strony, na której kupiłeś koszulkę www.endo.pl. Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę do wspólnego działania - Razem możemy więcej! Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi. Poprzednia edycja Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń „Razem możemy więcej” to prawie 100 000 zł zebrane na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń "Razem możemy więcej"

Limitowana seria koszulek Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Ty kupujesz koszulkę – Endo przekazuje cały zysk dla podopiecznych Fundacji. 

1. Kup koszulkę. 2. Zrób sobie zdjęcie w koszulce akcji. 3. Opublikuj zdjęcie na FB i Instagramie. 4. Podpisz zdjęcie:  @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen #razemmozemywiecej #endodlafundacji#endopl 5. Podaj adres strony endo.pl, na której kupiłeś koszulkę.

Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę do wspólnego działania - Razem możemy więcej!

Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi, pomaga im wrócić do zdrowia i normalnego dzieciństwa. Poprzednia edycja to prawie 100.000 zł zebrane na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

  • brzegi obszyte bawełnianą lamówką dzianinową
  • bezniklowe napy przy szyi i w kroku ułatwiające zakładanie i zdejmowanie
  • Ostatnio oglądane

    Zobacz koniecznie

    co przygotowaliśmy dla Ciebie