Kolekcje Endo | Endo

KOLEKCJE ENDO

Piłka rządzi - Kolekcja 2024

Piłka rządzi - Kolekcja 2024

"Piłka rządzi" to nowa kolekcja ubrań dla chłopców na sezon Wiosna - Lato 2024. W kolekcji znajdziemy t-shierty z krótkim rękawkiem, bluzy, spodnie dresowe oraz krótkie spodenki idealne na wszelkiego rodzaju treningi i na co dzień.

Czytaj więcej

Traktory

Traktory

Kolekcja ubranek chłopięcych "Traktory" to zabawa kolorem, wzorem i ulubionymi motywamy dzieci, czyli wiejskim życiem i pojazdami rolniczymi. W kolekcji znajdziemy mnóstwo pięknych koszulek z krótkim rękawkiem dla chłopca oraz bluzy i spodnie dresowe. Wejdź z nami w dziecięcy swiat wyobraźni, w którym przeżyjemy wiejską przygodę.

Czytaj więcej

Gady i owady

Gady i owady

Gady i owady to najnowsza kolekcja Endo dla chłopców na sezon Wiosna-Lato 2024. Kolekcja składa się z praktycznych ubrań na co dzień zainspirowanych światem zwierząt ukrytych w gęstwinie liści i traw. Chłopcy znajdą w kolekcji wygodne koszulki z wizerunkami gadów i chrząszczy, a także praktyczne sponie dresowe oraz bluzy z kapturem.

Czytaj więcej

Be Happy - Uśmiechnięte Kwiaty

Be Happy - Uśmiechnięte Kwiaty

Kolekcja "Be Happy - Uśmiechnięte Kwiaty" od Endo to kwintesencja wiosennej radości i dziewczęcej elegancji. Przekazując optymizm i przyjaźń poprzez urocze nadruki i pastelowe odcienie, ubrania z tej kolekcji oferują nie tylko wyjątkowy styl, ale także niezrównany komfort i swobodę ruchu. Projektowane z myślą o dziecięcej wyobraźni i potrzebach, ta kolekcja staje się magiczną szafą, w której każda malutka księżniczka znajdzie uśmiech i radość w każdym ubraniu.

Czytaj więcej

Safari dla dziewczynki

Safari dla dziewczynki

Najnowsza kolekcja "Safari dla dziewczynki" 2024 to połączenie mody i dziecięcej fascynacji przyrodą, która inspiruje do odkrywania, zabawy i radości. Zainspirowane dziką dżunglą ubrania oferują wygodę, styl i mnóstwo możliwości tworzenia ciekawych stylizacji. Dzięki harmonijnej kolorystyce, delikatnym wzorom i wysokiej jakości materiałom, każda dziewczynka może poczuć się jak mała odkrywczyni.

Czytaj więcej

Owoce i witaminy

Owoce i witaminy

Kolekcja "Owoce i witaminy" od Endo to nie tylko zbiór ubrań, lecz prawdziwa manifestacja radości, energii i kreatywności. Inspirujące ilustracje owoców, soczyste kolory i wygodne kroje sprawiają, że każda dziewczynka może poczuć się wyjątkowo i swobodnie wiosną i latem. To więcej niż moda - to historia pełna uśmiechu, kolorów i niezapomnianych chwil, które wprowadzą magię do codzienności.

Czytaj więcej

wisienki

wisienki

Kolekcja ubrań dla dziewczynek "Wisienki" zachwyca kolorystyka i wzornictwem. Małe fashionistki znajdą w niej koszulki z wyrazistymi nadrukami słodkich owoców, a także sukienki, spodenki i spódniczki ozdobione owocowymi patternami. Kolekcja sprawdzi się także w zimniejsze dni oferując ciepłe bluzy i spodnie dresowe.

Czytaj więcej

Niedźwiedź czy miś

Niedźwiedź czy miś

Kolekcja "Niedźwiedź czy Miś" od Endo to nie tylko zbiór ubrań, ale manifestacja pragnienia dziecięcej duszy by ponownie zanurzyć się w dzikiej przyrodzie i przeżyć prawdziwe przygody. Symbolika niedźwiedzia, siły, mocy i harmonii z naturą, jest wyraźnie obecna we wzorach i hasłach kolekcji, które dodatkowo inspirują do szacunku i ochrony dla środowiska.

Czytaj więcej

Bluzy wiosenne dla dziewczynek

Bluzy wiosenne dla dziewczynek

Wiosenne bluzy dla dziewczynek nie tylko ubierają dziecko, ale także odzwierciedlają radość i urok tego magicznego sezonu. Inspirujące motywy owoców, kwiatów oraz zwierząt dodają koloru do codzienności oraz przypominają nam o pięknie ukrytym w drobnych rzeczach i chwilach. Dzięki lekkości, wygodzie i wysokiej jakości materiałom, te bluzy są nieodłącznym elementem garderoby każdej małej modnisi.

Czytaj więcej

T-shirty dla kobiet - Nowa kolekcja 2024

T-shirty dla kobiet - Nowa kolekcja 2024

Koszulki damskie z krótkim rękawem to wyraz osobistego stylu i komfortu podczas ulubionych zajęć. Wybierając koszulki marki Endo, wkraczamy w świat inspiracji, sztuki i humoru. Te luźne i wygodne t-shirty stworzone są nie tylko po to, by ozdabiać ciało, ale również by wyrażać nasze wnętrze. Sprawdź wiosenne inspiracje koszulkowe na sezon Wiosna - Lato 2024

Czytaj więcej