Kolekcje Endo | Endo

 -30% dodatkowe  z kodem 30MORE

KOLEKCJE ENDO

Jesienne stylizacje dla dziewczynki

Jesienne stylizacje dla dziewczynki

Jesienne stylizacje pełne ciepłych kolorów i miękkich materiałów to sezonowy niezbędnik garderoby dziewczynki. Sprawdź jak stworzyć udane zestawy ubrań, które będą nie tylko ciepłe i przyjemne, ale także piękne.

Czytaj więcej

Jesienne stylizacje dla chłopców

Jesienne stylizacje dla chłopców

Jesienne stylizacje dla chłopców z kurtkami 2023! Sprawdź jakie ubrania najlepiej ze sobą łączyć, aby stworzyć super wygodne zestawy chłopięce na każdą okazję i pogodę. Sprawdź nasze ubrania dla chłopca na jesień oraz ubrania dla chłopca na zimę. 

Czytaj więcej

Jesienne Kwiaty

Jesienne Kwiaty

Kolekcja "Jesienne Kwiaty" to połączenie elegancji, wygody i jesiennej magii. Ozdobione kwiatowymi ilustracjami ubrania tworzą piękne i urocze stylizacje, które pozwalają dzieciom cieszyć się radością i wolnością jesiennej przyrody. To nie tylko ubrania, to opowieść o uroku pór roku i radosnych chwilach dzieciństwa na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej

Wszystko gra

Wszystko gra

Kolekcja "Wszystko gra" jest hołdem dla magicznych chwil dzieciństwa kiedy wraz z koleżankami i kolegami stawaliśmy przed wyzwaniem pokonania kolejnego poziomu w salonach gier. Marka Endo przenosi te chwile pełne nostalgi i radości wprost na koszulki dla chłopców na sezon jesień zima 2023. Łączymy współczesny design z nostalgią i stylem retro pokazujac dzieciom barwną historię gier komputerowych, które podobnie jak dzisiaj towarzyszyły ich rodzicom podczas dorastania i rozwijania wielu ważnych umiejętności: takich jak spryt, inteligencja czy zręczność. 

Czytaj więcej

Kosmos dla odważnych

Kosmos dla odważnych

Dzięki kolekcji kosmos dla odważnych chłopcy odkryją wszechświat nie tylko na swoich koszulkach, ale także w przestrzeni marzeń i fantazji. W ubraniu inspirowanym kosmosem, każdy młody astronauta może być bohaterem własnej kosmicznej przygody, o której opowie przy kolejnym spotkaniu z przyjaciółmi.

Czytaj więcej

Jedna na milion

Jedna na milion

Kolekcja "Jedna na milion" pomoże każdej dziewczynce podkreślić swoją wyjątkowość i poczuć się pewnie w wygodnych ubraniach na jesień i zimę 2023. Ubranka zainspirowane są pełnymi charakteru, gracji i tajemniczości kotami. Tak jak one każda dziewczynka jest niepowtarzalna oraz emanuje kreatywnością i siłą osobowości. Kolekcja przemówi do wyobraźni zwłaszca milośniczką kotów, ale także pozostałym dzieciom kochającym modne, wyraziste wzory.

Czytaj więcej

Ale Robota

Ale Robota

Wesołe roboty z kolekcji "Ale robota" rozpromienią wszystkie jesienne i zimowe dni moałego chłopca. Koszulkowa kolekcja z robotami i intensywnymi kolorami ożywi jesienno-zimową garderobę i będzie praktyczną odpowiedzią na zimną pogodę. Kolekcja uzupełniona jest spodniami dresowyi, bluzami i swetrami.

Czytaj więcej

Kot w kosmosie

Kot w kosmosie

Dla każdej dziewczynki, której serce bije w rytmie kosmicznych przygód, marka Endo prezentuje kolekcję "Kot w kosmosie". Inspirowana kosmicznymi kotami, kolekcja ta ma na celu zainspirowanie dziewczynek do dążenia do gwiazd w każdym aspekcie ich życia.

Czytaj więcej

Auta i pojazdy

Auta i pojazdy

"Auta, pojazdy i maszyny" to modna kolekcja dla małego chłopca, który kocha wszystko co jeździ i buduje. Kolekcja ubrań na lato składa się z krótkich spodenek oraz koszulek z krótkim rękawem dla chłopca i letnich bezrękawników. Chłopięce t-shirty z pojazdami są niezwykle kolorowe i dodadzą rodości i energii każdej stylizacji. Nasze autorskie ilustracje zachęcają do kreatywnej zabawy, podczas której mały chłopiec zamieni się w kierowcę ciężkich maszyn bądź inżyniera. Ubranka są idealne do zabawy na plaży czy w piaskownicy gdzie maluch będzie mógł wykorzystać swoje budownicze zdolności. Wygodne t-shirty i krótkie spodenki sprawdzą się także podczas aktywności fizycznych i zabaw na dworze oraz wszelkich letnich spacerów i wyjazdów.

Czytaj więcej

Mój przyjaciel wilk

Mój przyjaciel wilk

Nowa kolekcja dla chłopców "Mój przyjaciel wilk" to nie tylko ubrania. To wyraz stylu życia, który celebrował wilk – dziki, odważny, ale z zasadami. Jest to doskonały wybór dla młodych chłopców, którzy nie boją się odkrywać, eksplorować i być sobą. W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2023 kolekcja "Mój przyjaciel wilk" będzie kompanem w przygodach wszystkich chłopców, inspiracją do odkrywania i świadectwem, że odwaga i wolność są wartościami, które można nosić na co dzień.

Czytaj więcej