| Endo
 -20 dodatkowe z kodem 20JESIEN 

Pokój dziecka

Kategorie:

Brak produktów do pokazania w tym widoku

Czas na przygotowanie pokoju dla dziecka! W odpowiednio zaprojektowanej i wyposażonej przestrzeni Twój maluch poczuje się przytulnie i bezpiecznie. Jeśli chodzi o akcesoria do pokoju dziecięcego, warta uwagi jest przede wszystkim kolorowa pościel dla dzieci. Wśród najczęściej przewijających się motywów są te związane z kosmosem, ale też wzory zwierzęce (w tym lwy, niedźwiadki czy dinozaury). Starannie dobrane tkaniny, składające się z bambusa i bawełny, są wyjątkowo przyjemne dla dziecięcej wrażliwej skóry.

Jeśli już w tym temacie jesteśmy, artykuły do pokoju dziecięcego powinny być nie tylko w pełni bezpieczne dla najmłodszych, ale też cieszyć oko i przyciągać uwagę. Miłe w dotyku poduszki dla dzieci zadbają o odpowiednią amortyzację ciała podczas upadku, będącego wynikiem szalonej zabawy. Gdy chodzi o pokój dziecięcy, akcesoria również mają duże znaczenie. Duże pluszowe misie stanowią wspaniały i nigdy nienudzący się obiekt do przytulania, a zarazem świetną ozdobę, nadającą klimat pomieszczeniu.

W kategorii zabawek dla dzieci królują te, które umożliwiają nieograniczone naśladowanie dorosłych w całkowicie bezpiecznych i przewidywalnych warunkach. Stoliki warsztatowe dla małych złotych rączek, ale również drewniane kuchnie – to produkty o wielofunkcyjnym zastosowaniu, z których korzystać może więcej niż jedno dziecko.

A gdy pociecha zmęczy się całodzienną zabawą lub będzie chciała się przytulić do czegoś miękkiego, z pomocą spieszą jej kocyki dla dzieci. Wykonane z milutkiej bawełny i bambusa, mające elegancki ażurowy splot, zachwycają pastelową kolorystyką.  

Zobacz koniecznie

co przygotowaliśmy dla Ciebie